STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Anil_Dilaver.jpg

İlker Meral denen adam hakemse, bizlerinde ülkelere başbakanlar olmamız gerekiyor. Bu embesil herif geçen sene de Kasımpaşa maçını katletmişti.

Golü şimdi gördüm Hakan Baltanın o pasından sonra ortasahaya transferi unutun :D

Şimdi Cana lig maçlarında mı yasaklı yoksa kupa maçlarında mı yasaklı?

Biz orta okulda okurken sene sonunda karnede zayıf olduğu zaman. ŞÖKK(Şube Öğretmenler Kurul Kararı) ile sınıf geçerdik ve karnenin alt tarafında bir yerde ŞÖKK yazardı. Arkadaşlarla kendi aramızda bu ŞÖKK'ü; Şaşkın Öküz Kaktıra Kaktıra diye dalgasını geçerdik:D

Bu sene GALATASARAY Şaşkın Öküz Kaktıra Kaktıra ilerliyor resmen :eek:

Anıl için iyi maç oldu. Hakkını verelim H.Balta'nın attığı pas ve Anıl'ın gol vuruşu mükemmeldi.

Genclerimizin kadrodaki bir cok futbolcumuzdan daha etkili ve kaliteli olduklarini görmüs olduk. Gol disinda asit yapan bir futbolcu Anil. Cok begendim helal olsun.

Balta'nın pasını iyi izleyin 10 yıl daha göremezsiniz.

Cana'nin yerinde Emre B. olsaydi o kirmizi cikar miydi? Dün Mehmet Topuz'un yaptigi hareket'e bile kirmizi cikmazken, bugün Cana'ya cikmasi tuhaf degil mi? Hakemler tarafindan katlediliyoruz resmen. Evet cok kötüyüz, bulundugumuz konumu hakediyoruz belki oynadigimiz futbolla ama bu hakemler sene basindan beri düsene bir tekme de ben vurayim mantigiyla maclarimizi yönetiyorlar.

Üst Alt