STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Yanlız cana inanılmaz bir adam kondisyonu olunca mutiş oynadı bu maç 3 kişiyle top kapma savaşından hep galip cıktı ortasahada kac kere, ayhan denilen oyuncumuz sahada ruzgar esse duşecekken cana tek başına savaştı.İnşallah yonetim bu adamı yollamak gibi bir hataya duşmez.Cana tam bizim lig icin biçilmiş kaftandır.Yanına iyi bir box to box aldıkmı super bi ikilimiz olur.Ayrıca ayhanın artık futbolu bıtakması lazım 15 yaşında cocukların bile daha iyi fizigi var adam hiç bir ikili mucadeleyi kazanamıyo_Olmaz boyle sey artık izlemek istemiyorum bu adamı..

anıllllllllll ve cem sultan ve diğerleri oynasın. yetti artıkkk. ben anlamam . oynasınlar gördük işte. anıl bugün ilk maçında 3 asist bir golle oynuyodu. ama asistlerini yediler. cem sultanda çok iyii .diğerleride.arda pino anıl cem sultan bizim hücum kadromuz bu olmalı !!!!!!!!!!!!!!!!

Alev Cana'ya hayran kalmış yanıp tutumuş onun için diyolla

Sercan ile falan uğraşmaya gerek yok. Hagi Berkin'e de biraz şans tanımalı. Kendi değerlerimize sahip çıkılmalı.

Ama orta saha ve defansa takviye şart.

Emre Toraman´dan nefret ettim. Acayip gaza getirdiler bugün. Bugün mutlaka birini dövmeliyim. Emre Toraman diye dövecem o kisiyi :D

Maç başından beri kewell ve diğer oyuncuların çok üzerlerine yürüdüler "kavga anlamında". Lorik Cana, takım arkadaşlarını savunarak en doğrusu yaptı, maçı hatasız oynadı..

dipnot; abartmayalım, Anıl A2 takımının en iyi oyuncusu ondan sırıtmadı, ama diğerlerininde sırıtmayacağının garantisi olmaz.

arkadaslar multimmedya formuna bi Anıl Wallpaperi yaparmısınız :D:D:D

Misimoviç A2 maçında 5 asist yapmış,genç Misi'yi de gör Hagi!

Bu maç bizim canımızı yakacak.

Kazmalar yine gitmeyecek.

Maç boyu birşey yapmayan Hakan asist yaptı diye orta alana geçer artık.

Ve gönderilmez.

Ayhan-Mustafa-Barış-Servet-Serdar-Aydın daha sayılacak 3-5 adam daha kredi kazanır bu galibiyet ile...

1 gol attık 2-3 tane kaçırdık diye seviniriz. 5 kuruş etmeyen konyayı yendik diye...

Ya onu bunu geçtim de Kewell nasıl diriydi 90 dakika boyunca la?

Uzun zamandır diri görmemiştim.

cana reis keske emre toramana gecirseydi o yumrugu icimin yaglari erirdi

Geçen hafta Çağlar'ın ne anası ne de avradı kalmıştı, şimdi de herkes övüyor. Bir karar verin artık yahu...

Konya ve Kasımpaşa düşmezlerse çok şaşırırım bu sene

Üst Alt