STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | 19 Aralık | Maç Sonucu

beyler merhaba.Maçta sıkıntı olmuş golden sonra bakamadım Cana neden kızardı bir arkadaş açıklasın bir zahmet

[video=youtube;EL_bZAdOKhk]https://www.youtube.com/watch?v=EL_bZAdOKhk[/video]

izleyin...

Anıl,Çağlar,Lucas ve Cana bugünün en iyileriydi bence.

Çağları en başından beri diyorum bizim sol bekimiz olur rahat diye ama gödnermek isteyenler vardı adam daha sakatken oynamadan bile :)

Anıl inşallah böyle devam eder ve ilk 11'de yer edinir kendine. Musa Çağıran bile az bir süre oynamasına rağmen Mustafa, Barış ya da Ayhan'ın atamayacağı bir pas attı Kewell'a. O da şans bulmalı yeri geldiğinde. Hakan Balta kendinden beklenmeyen bir asist yaptı ama hala rezalet.

Cana kırmızı görmüş.Yayın gitmişti bende.Göremedim neler olduğunu.Video falan varmı?

Çogunluk olumlu, memnun. Ben değilim takımı pek beğenmedim. Cana, Anıl da dahil cogu oyuncu vasattı. Neill'in sag bek performansını begendim sadece. Anıl'dan ancak yedek acık ya da forvet arkası olur o kadar. Cana'nın yaptığı da amatorluktur, ovulecek birsey değildir. Gereksiz kırmızı kart görmüştür. Neill'in bek performansı dısında sınıfta kalmıştır takım.Golde en buyuk pay, topun sırasıyla takımdaki butun sogukkanlı, tek pas oynayan adamların ayagına gelmesindedir. Neill'in kanat oyunu, Kewell'in zamanlamalı ara pası, Hakan'ın gevelemeden dusunulmuş pası ve Anıl'ın ters kanattan içeri girerek plasesi.

Eger bu sıraya Ayhan gibi topu geveleyen, basıp bekleyen adamlardan biri girseydi gol olmazdı. Bizim temel sorunumuz da bu. Başlamayan akınlar çogu zaman beceriksiz, zeka ve top kontrol yoksunu oyuncular tarafından öldürülüyor.

Ama boşverin, 3.stoper Cana, sadece koşan Ayhan, agresif Sarp'la devam zaten bir oyuncu bir iş yapacak değil mi , fazlası 30m eurodan başlıyor ne de olsa.:)

Bu arada Neill'i kupa maçındada sağ bekte deneyip, Tutarsa savunmanın göbeğine iyi transfer yapabiliriz..Daha iyi olur..Antep maçı iyi ölçü olacak..

6 puanlık maçtı,düşme hattından uzaklaşmamız iyi oldu :eek:

Fenerbahçenin 10 ,Bursanın 14 ve Trabzonun 19 Puan gerisindeyiz.

Üst Alt