STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Maçın özeti;

tumblr_mhax23uNnP1rut3x5o2_400.png

necip oguzhan hilbert en sakin oyuncuyu bile çileden çıkarırdı iyi dayandılar ben beceremezdim :)

Diyeceğimi dedim Melo giderse çok sevincem yerine de Gökhan gelirse bayram edip o günü kutlicam. :D

Ben bu maça kadar Melo'nun performansı düştü gönderelim diyordum ama bu yalaka hakemlere, taraflı medyaya, tüp kafaya, şikecilere, menemencilere ve aramıza sızan şerefsiz kuşlara inat kalsın, futbol nasıl oynanır herkese göstersin istiyorum artık.

Ben bu maça kadar Melo'nun performansı düştü gönderelim diyordum ama bu yalaka hakemlere, taraflı medyaya, tüp kafaya, şikecilere, menemencilere ve aramıza sızan şerefsiz kuşlara inat kalsın, futbol nasıl oynanır herkese göstersin istiyorum artık.

Eğer beni kast ediyosan Allah çarpar dikkat et :)

Markus Merk: Teşebbüs bile etse kırmızı karttır. Bana göre teşebbüs etmiştir.

Melo pozisyonu için.

Tam video yu açtım dinleyecektim bunu dedi direk kapattım. O zaman Dentinho da tekme atmaya teşebbüs etti , aynısını Colman Elazığ maçında yaptı ikisi de kırmızı kart. Her hangi bir futbolcu diğerine elini kaldırsa kırmızı kart böyle saçma mantık mı olur. Yılların hakeminden bu yorumu duymak çok saçma geldi.

meirelese tükürük yok diyen tahkim eğer burda tükürükten ceza verirse kulüp kıyameti koparması lazım. sadece kırmızıdan 1-2 maç ceza alması gerekir.

melo bugün kırmızı yemese bence maçın yıldızı olacaktı tek top geçirmedi orta sahada 5 olacak maç 2 de kaldı melo yu yedirmeyiz bu memlekette hakeme hareket çeken taraftarı provoke eden meireles kahraman ilan ediliyorsa melo nun ilah olması lazım

Melo defalarca acıklama yaptı. Sahada beni sinirlendirecek bir olay olduğunda 10a kadar sayıyorum sonra Allah'a dönüyorum sakinleşmeye calısıyorum falan diye demeci var bu kadar cabuk linc etmeyin bu adamı. Geçen sene falan birçok maçta ortamı bile sakinleştiren Melo'ydu

Tam video yu açtım dinleyecektim bunu dedi direk kapattım. O zaman Dentinho da tekme atmaya teşebbüs etti , aynısını Colman Elazığ maçında yaptı ikisi de kırmızı kart. Her hangi bir futbolcu diğerine elini kaldırsa kırmızı kart böyle saçma mantık mı olur. Yılların hakeminden bu yorumu duymak çok saçma geldi.

yılların hakemi dediğimiz adamı ben satılık alman olarak niteliyorum. programdan önce ne söylemesi gerektiğini söylüyorlar, adam da söylüyor. alıyor parasını biniyor uçağına ve evine dönüyor.

Necip-Veli-Oguzhan-Denthino size icimdeki tüm küfürleri selamliyorum... koydukmu koyduk :happynew:

menemeni yedirdik bu fukaralara çift yumurtalı ve sucuklu afiyet olsun kuşlara ... fazlasını haketti şeref yoksunları tff+bjk+fener+hakem bu maç hepinize girsin unutmadan medyadaki köpekleri de unutmamak lazım

tüm fenerliler gibi sevinmek senin de hakkın Melo giderse.

Bugün takımın en iyisiydi Melo. Geçen seneden hiç bir farkı yoktu.

https://www.facebook.com/suat.kutluturkan

https://twitter.com/suatktlutrkn

Sizin kadar boş beleş adam görmedim Allah şükür 22 Yıldır Galatasaray'lıyım. Düşüncelerimi söyledim senin hoşuna gitmeyince fenerli mi olduk yani it ürür kervan yürür.

Hücumda takımı beğenmedim bugün. Birkac organize atağımız dısında neredeyse mac boyu top kaybedip geri kazanmakla ugrastık. Birazda skorun verdiği avantajla topu ayağımızda tuttuk. Onun haricinde topsuz kosu, kontra atak, rakip ceza saha sahası yay cevresi paslasmalar vs. hic yapamadığımız ve sınıfta kaldığımız bir mac oldu. Gerçi sezon basından beri böyle olsada oyun olarak gecen seneye oranla bariz geriledik. Önde top tutamayısımızın etkisi var tabi ama bu sezon basından beri vardı. Fakat hoca tek forvet+kalabalık orta sahaya gecince bu durumu dengeliyorduk. Hatta bu sayede bugün ki gibi korumamız gereken macları rahat koruyup, daha pozitif futbol oynuyorduk. Hocanın Manu macından beri bunu gördüğü halde 4-4-2'de ısrar etmesini anlamıyorum. Oysaki bu sistemle mac basında baskı kuramayacaz, diri kalamayacaz diye birşey yok.

Yeniden bugüne gelince ikili mücadeleleri kazansakta ben pek takımın fizik gücünden memnun kalmadım. Resmen Aykut Kocaman'ın takımı gibi kontra atak yapmaya calıstık. Kaptığımız toplarda ileriye giden oyuncu sayısı macın 20.dakikasındada 70.dakikasındada ikiyi gecmedi. Sürekli Hamit-Elmander veya Sabri-Hamit ile kontra atağa cıkmaya calıstık ve verimli olamadık. İleride hic coğalamadık. Hatta kontra atağı gectim orta sahada atılan pastan sonra 5 metre bos kosu yapacak kadar bile dermanı yoktu oyuncuların. Üzerine Selçuk bütün topları ezip, Hamit gereksiz zorlamalar yapınca tam kaos futbolu oynamak durumunda kaldık.

Bu takımın ligin devre arasında 3 hafta boyunca ne yaptığını biri cıkıp acıklamalı. Belki transferlerden sonra durum düzelecektir ama bugün ki tabloya bakınca ilk devreden hicbir fark göremedim. Oyun olarak cok fazla ümidim yoktu zaten ama fizik olarak hicbir ilerleme yok işin kötü tarafı. Sadece ikili mücadeleleri üçlü mücadele haline getirerek kazandık bugün ki macı, onun haricinde bugün koşamadık bile.

ilk satırı okudum biz bu sorunlar yüzünden sneijderi aldık tek forvete dönüyoruz renkdasım

Hücumda takımı beğenmedim bugün. Birkac organize atağımız dısında neredeyse mac boyu top kaybedip geri kazanmakla ugrastık. Birazda skorun verdiği avantajla topu ayağımızda tuttuk. Onun haricinde topsuz kosu, kontra atak, rakip ceza saha sahası yay cevresi paslasmalar vs. hic yapamadığımız ve sınıfta kaldığımız bir mac oldu. Gerçi sezon basından beri böyle olsada oyun olarak gecen seneye oranla bariz geriledik. Önde top tutamayısımızın etkisi var tabi ama bu sezon basından beri vardı bu. Fakat hoca tek forvet+kalabalık orta sahaya gecince bu durumu dengeliyorduk. Hatta bu sayede bugün ki gibi korumamız gereken macları rahat koruyup, daha pozitif futbol oynuyorduk. Hocanın Manu macından beri bunu gördüğü halde 4-4-2'de ısrar etmesini anlamıyorum. Oysaki bu sistemle mac basında baskı kuramayacaz, diri kalamayacaz diye birşey yok.

Yeniden bugüne gelince ikili mücadeleleri kazansakta ben pek takımın fizik gücünden memnun kalmadım. Resmen Aykut Kocaman'ın takımı gibi kontra atak yapmaya calıstık. Kaptığımız toplarda ileriye giden oyuncu sayısı macın 20.dakikasındada 70.dakikasındada ikiyi gecmedi. Sürekli Hamit-Elmander veya Sabri-Hamit ile kontra atağa cıkmaya calıstık ve verimli olamadık. İleride hic coğalamadık. Hatta kontra atağı gectim orta sahada atılan pastan sonra 5 metre bos kosu yapacak kadar bile dermanı yoktu oyuncuların. Üzerine Selçuk bütün topları ezip, Hamit gereksiz zorlamalar yapınca tam kaos futbolu oynamak durumunda kaldık.

Bu takımın ligin devre arasında 3 hafta boyunca ne yaptığını biri cıkıp acıklamalı. Belki transferlerden sonra durum düzelecektir ama bugün ki tabloya bakınca ilk devreden hicbir fark göremedim. Oyun olarak cok fazla ümidim yoktu zaten ama fizik olarak hicbir ilerleme yok işin kötü tarafı. Sadece ikili mücadeleleri üçlü mücadele haline getirerek kazandık bugün ki macı, onun haricinde bugün koşamadık bile.

Üst Alt