STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

BBpxUrSCAAAb0UQ.jpg:large

liderlik için çok önemli bir maçtı. sonuç olarak beşiktaş ismi büyük ve şampiyonlukta en yakın takipçimiz. 10 kişi kalmamıza rağmen yenip aradaki puan farkını 5 e çıkarıyorsak bu bizi moral motivasyon olarak yükseltir. psikolojik olarak önemliydi. çok şükür kazanmayı bildik.

önümüzdeki bir kaç hafta tökezlemezsek takım iyice moral motivasyon olarak yükselir tirübünlerde bir güven duygusu yeniden daha güçlü oluşur ve bu sahaya yansır. Allahım inşallah dediklerim olur.

amin.

Genelde bende atak futbolumuz begenmedim, erken hele golu bulunca bizimkiler bir kac dakika korktu yine gol yiyermiyiz fazla atak yapinca... Takim olarak defans cok iyidi, iki ataklari dogru dürüz vardi, biz de takim olarak siritmak istemedik, cok atak yapinca kolayca gol buluyoruz hele ki sagda Holosoko olunca Riera hizla geride birakabilirdi. Derbilerde zaten hic korkmuyorum artik, kaybetsek de rakipten cok daha üstün oynuyoruz bu bile bana yetiyor. Dakika 80 olmus kirmizi var, Hamit felc etti onlar

ilk yarı çok iyiydik,mücadele hırs top çalma,kaptırınca pes etmeme herşey mükemmeldi,nitekim 2 0 la girdik devreye.2. yarı malumunuz,hernekadar tükürmesede melo sinirlerine hakim olmalıydı,açık bir şekilde üstüne oynandığını farketmeliydi.10 kişi kaldıktan sonra sneijder sola geçti elmander baskıya devam etti ama hem elmander yoruldu hemde maç eksiği bulunan sneijdere sol kanadı bırakmak yanlış olurdu,fatih terim bunun için elmanderi çıkarıp yerine hakan baltayı aldı sol kanada,sneijderide serbest önde oynattı ama forvet oynayamadı sneijder kaybolup gitti stoperlerin arasında.Beşiktaşın tek pozisyonu var oda hilbertin kaçırdığı karşı karşıya.Bence bu şartlara göre gayet güzel bir galibiyet oldu.Tek üzüntüm çok iyi oynayan melonun takımı 2 3 4 hafta yalnız bırakacak olması.Onuda artık bir şekilde telafi etmeye calışacağız..

Maçtan çıkartılacak sonuç; top yapmalarına izin vermedik. Zaten yapamıyorlar o ayrı. :D

Bu Beşiktaş takımını anlamadığım gibi taraftarlarını da hiç anlamıyorum.Sanki Türk futbolunun parlayan yıldızlarıymış gibi biz ellerinden şekeri alan arsız çocuk muamelesi görüyoruz gözlerinde.Ne nefretmiş arkadaş anlamadım ki.Çok sevimsizsin Beşiktaş.Maçta golün dışında sadece 1 net pozisyonun var.Hala diyorsun ki GS baskı kuramadı bize.Maçı nasıl izliyorsunuz anlamadım.10 kişi ile sizi yeniyorsak yerin dibine girin ve oradan çıkmayın.

Aslan yürekli futbolcularımıza ve armanın hakkını veren aslanlarımıza şükranlarımızı borç bilirim.Beşiktaş cimasına da rezilliklerinin devamını diliyorum.Sezon başı bir laf söyledim.Bu BJK takımı ilk 3'e giremez.Hala bunu savunanlardanım...

Saygılarımla...

Bülent Yavuz'un yorumları:

İlk devrenin sonuna doğru Gökhan Süzen'in Hamit'e bir dirseği var. Yardımcı hakemin hemen önünde. Cem Satman 'Devam' dedi. Ama 1 dakika sonra aynı yardımcı hakem, Elmander rakibini hiç çekmezken 'Çekti' diyerek Özkalfa'ya faul verdirtti. İşte bu arada Galatasaraylıların 'Bu nasıl çifte standart' itirazları şiddetini artırırken, imdada devre yetişti.

Melo'nun atılması yeni bir tartışmayı gündeme getirecek. Basit bir faulden sonra Oğuzhan'ın tahrik edici hareketlerine Melo yakın mesafeden dudak ile karşılık vermek istiyor. 'Tükürdü' hissi verse de görüntülerde bir sıvı görünmüyor. Tükürmenin teşebbüsü olmaz. Melo'yu attıran yardımcı hakem Cem Satman'dı. O kadar uzaktan sıvıyı acaba o mu gördü?

Yan hakemin bu yaptıklarına maç esnasında ben de dikkat etmiştim. Nerdeyse bütün pozisyonlarda aleyhimize çalıştı. Hani şikesiz, şaibesiz tertemiz bir ligimiz olmasa insan şüphelenecek.

https://www.facebook.com/suat.kutluturkan

https://twitter.com/suatktlutrkn

Sizin kadar boş beleş adam görmedim Allah şükür 22 Yıldır Galatasaray'lıyım. Düşüncelerimi söyledim senin hoşuna gitmeyince fenerli mi olduk yani it ürür kervan yürür.

Bir insanın boş beleş olduğuna bir post ile karar verebiliyorsan asıl şüphe edilmesi gereken sen oluyorsun. Ben senin 1 değil 5 mesajına baktım Melo Melo Melo. Ne derdiniz var kardeşim Melo ile. Attığın post'ların hepsi antu seviyesinde.

Köpekler istedi diye atlar ölmez.

Yan hakemin bu yaptıklarına maç esnasında ben de dikkat etmiştim. Nerdeyse bütün pozisyonlarda aleyhimize çalıştı. Hani şikesiz, şaibesiz tertemiz bir ligimiz olmasa insan şüphelenecek.

satılmış herifin teki Cem satman , Hamit'e vurulan o dirseği görmedi Melo'nun tükürmesini gördü güya

Yan hakem bariz artniyetliydi artık yönetimin suskun kalması kabul edilemez bu gibi durumlarda. Adamlar kendi sahamızda biçti bizi ya. Melo'nun pozisyonunda BJK'lilerin olmayan bir olayı olmuş gibi gösterip hakemi çembere alıp etki altına almaya çalışmaları da ilginç.

Cem Satman zaten rakip futbolcu gibiydi bir tane lehimize karar vermedi onu geçtim tarafsız yönetmesi gereken maçı resmen menemencilere sunmaya çalıştı. Elmanderin pozisyonu - Hamit'in pozisyonu - Melo'nun o mesafeden o yağışta tükürdü diye attırması vs. Neyse ki takım savaşarak maçı kazandı teşekkürler aslanlar. :ayatollah:

Bir de o Dentinho denen yavşak Sabri reyize tekme salladı hani bunun cezası ? İlk yarı Veli neredeyse Melo'nun ayağını kıracaktı hakem önce avantaja bıraktı..Pozisyon bittiğinde bekledim sarı kartı ama hakem efendinin aklına bile gelmedi..Aynı Veli 2. yarı sarı kartı gördü normalde atılması gerekirdi 2.sarıdan.. Samet Hoca durumu anlayınca hemen çıkardı oyundan...

Elmander'le Gökhan Süzen arasındaki faul pozisyonu çok komikti..Orada faul çıkacaksa %10000000 Elmander lehine çıkmalıydı.. Hamit'e gelen dirsek de komik pozisyon.. Ya hakemler biraz maç izlemeli futbolcuların karakterini az buçuk öğrenmeli..Burak olsa neyse hadi atmıştır dersin de bilader Hamiti hiç mi tanımıyorsun? Adam topu alacakken atar mı kendini ?

Melo'nun tükürmediği çok net ortada..Zaten tükürdü diyeni görmedim herkes teşebbüsten atıldı diyor..Peki Oğuzhanın yaptığı yüzünü silme hareketine ne demeli? Burakı ilk yarı ki maçta kendini attı diye yerden yere vuranlar şimdi ne diyecek çok merak ediyorum ?

Hava atmak gibi algilanmasin ama keske hep büyük mac oynasak :) Normal maclarda puan kaybetme olasiligimiz daha fazla cünkü.

Sabri ve Hamit´in performansi beni cok sevindirdi ayrica

Yan hakem bariz artniyetliydi artık yönetimin suskun kalması kabul edilemez bu gibi durumlarda. Adamlar kendi sahamızda biçti bizi ya. Melo'nun pozisyonunda BJK'lilerin olmayan bir olayı olmuş gibi gösterip hakemi çembere alıp etki altına almaya çalışmaları da ilginç.

Burak'ın penaltısını veren oydu (Cem Satman.).Bu maça verilmesi büyük hataydı,o hatasının etkisinde kalarak bütün takdir haklarını Beşiktaş'tan yana kullanacağı dün gibi belliydi.

Bir insanın boş beleş olduğuna bir post ile karar verebiliyorsan asıl şüphe edilmesi gereken sen oluyorsun. Ben senin 1 değil 5 mesajına baktım Melo Melo Melo. Ne derdiniz var kardeşim Melo ile. Attığın post'ların hepsi antu seviyesinde.

Köpekler istedi diye atlar ölmez.

Melo sevmeyen Fenerli oluyor Allah aşkına işinize bakın bilip bilmeden kesin konuşmayın ayrıca son cümlen pek mantıksız ama sonuna ;) şöyle bir şey koysaydın iyi laf koymuş olabilirdin kolay gelsin.

Bu maçla birlikte Melo kendini harcadı , Fatih Hoca kafasında Melo'yu tamamen sildi.

Üst Alt