STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 27 Ocak

Melo sevmeyen Fenerli oluyor Allah aşkına işinize bakın bilip bilmeden kesin konuşmayın ayrıca son cümlen pek mantıksız ama sonuna ;) şöyle bir şey koysaydın iyi laf koymuş olabilirdin kolay gelsin.

Belki de Galatasaray'lısındır yanılıyorumdur. Ama Melo'yu sevmemek nedir anlam veremiyorum. :rolleyes:

Son cümle için kusura bakma ilk sen öyle bir şey yazdın. Ayrıca o ata sözünde At olarak Melo'yu kastettim. Köpek olarak da sevmeyenleri;)

Tamam ben de bi atasözüyle bitireyim ; Damlaya damlaya göl olur açıklamasınıda sana bırakıyorum nasıl anlarsan :yenieek:

antudan çarşıdan farkımız olsun melo nun yaptığı yanlışları neden savunalım

farkımızı ortaya koyalım dosta düşmana haklının yanında haksızın karşısında olduğumuzu temiz futbol istediğimizi gösterelim yanlışa yanlış diyelim

melo nun bize bu sene verdikleri aldıklarından az

Taşıma su ile değirmen dönmez diye bir atasözü vardır bizde. Beşiktaş'ınki de o hesap. Artık ligdeki diğer takımlar Beşiktaşla oynarken bir büyük takımla oynamanın heyecan ve motivasyonunu taşımıyorlar. Bunun sonucu olarak da daha açık ve kazanmaya dönük bir futbol oynuyorlar. Beşiktaş şu ana kadar bundan fazlasıyla istifade etti. Ancak bu oyun tarzı ve kadro yapısıyla zorlama ilerliyorlardı. Kendilerinden güçlü takımlarla oynarkan bu gerçek net bir şekilde ortaya çıktı. Bakmayın dün siz Galatasaray'ın maçı zor kazanmış gibi göründüğünde. 10 kişi kalmanın ve tek farklı skor riskinin neticesi olarak takım sonlarda panik yaptı. Sonuçta bu bir derbi maçı, hem de puan maçı. Bizim takım, Fatih Hoca'nın ilk sezonundaki havasından uzak. Ama gene de kazanmak zorunda olduğu tüm kritik maçları kazanıyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş derbilerinde futbol adına göze hoş gelen bir oyun sunamasalar da gayet akıllı taktiklerle sonuç almasını bildiler. Melo'nun kırmızı kart sonrası alacağı ceza Galatasaray'ı fazla etkilemez diyorlar. Ancak dün Melo sahada görevini yapan oyunculardan biriydi. Dikkat ederseniz Melo'nun önemli maçlardaki performansıyla daha zayıf rakiplere karşı performansı arasında fark var. Demek ki maç seçiyor. Onun yokluğunda muhtemelen Yekta forma giyecektir o mevkide. Forma giydiği maçlarda şansını iyi kullanmıştı Yekta. Sürekli kendini geliştiriyor. Emre Çolak ise tribünlerin en fazla homurdadığı isim. Sebebi de basit oynamaması ve kolayı yapmak varken hep kompleks işlere girip takımı sabote etmesi. Ama hem geçen sezonki Fenerbahçe derbisinde hem de dünkü Beşiktaş maçında yeteneklerini az çok gösterdi. Galatasaray'da duran toplarda kolay gol yeme hastalığı halen sürüyor. Ben sayamadım bu sene duran toptan yenen kaçıncı gol olduğunu. Adam paylaşımları sıkıntılı. Antrenmanlarda çalışmaları gerek. Maçtan önce Burak'ın kadroda olmayışını taktik olarak yorumlamıştım. Beşiktaş'a önde basarak rakip hücumların olgunlaşmasını engellemek için Elmander-Umut tercihi olduğunu düşünmüştüm. Ancak maçtan sonra ortaya atılan transfer dedikodularının üstüne Burak'ın maç kadrosunda bulunmayışı kafaları daha da karıştırdı. Umarım Sneijder-Drogba sevdası yüzünden Burak'ı harcamazlar.

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Galatasaray - Beşiktaş | 19.00 | 27 Ocak

astrolojik yorum yapmak istemiyorum her ne kadar bugün aslanda dolunay olsada.uyumuyorum çünkü analizi bekliyorum..ilk 5 dk kritikmiş..:rolleyes:

ilk yarıda ilk 5 dk krizini bjk,2.yarıda da biz yaşadık...keşke bizle ilgili haklı olsa x kişi.ligi hızlı bi şekilde bitireceğimizi söylemişti.

Üst Alt