STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

stsllogo.png

ordu.png
v.png
fenerbahce.png

ordu-19eylul.jpg

Spor Toto Süper Lig 12/13 Sezonu 28. Hafta

Orduspor - Fenerbahçe

19 Eylül, Ordu

7 Nisan

19.00

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor - Fenerbahçe | 19.00 | 7 Nisan

Farkı 6 puana çıkaracak maç. 2-2 biter.

Ordu'da kadro dışılar olacakmış hayırlısı.Fener bir şekilde alır bence.

eziklrin bişey oynadığı yok puan kaybetme zamanları geldı ordu ıcın olum kalım maçı kazanacak ordu bence..:ayatollah:

Trabzon, Bursa, Kasımpaşa, Antalya. Bu dört maçı üst üste oynadılar ve ben %100 puan kaybı bekliyordum. Hayal kırıklığına uğradım yani. O yüzden bence şartlanmayın, fener bunları büyük ihtimal yener. Bir de şöyle bi yanlışınız var, bu ligde iyi oynayan kazanmıyor yani fenerin iyi oynamaması ölçü değil.

Trabzon, Bursa, Kasımpaşa, Antalya. Bu dört maçı üst üste oynadılar ve ben %100 puan kaybı bekliyordum. Hayal kırıklığına uğradım yani. O yüzden bence şartlanmayın, fener bunları büyük ihtimal yener. Bir de şöyle bi yanlışınız var, bu ligde iyi oynayan kazanmıyor yani fenerin iyi oynamaması ölçü değil.

o 4 mactada fenere banko oynadım ben :asd: beklemiyordum puan kaybı sene basından beri tüm puan kayıplarını bıldım ezıklerın rahat ol:ayatollah::ayatollah:

hakemler o 4 maçta da fenere çalıştı.o yüzden gayet doğal o galibiyetler.ama artık hakemleri ve ballarıyla bi yere kadar.

orduya güvenim yok.. kolay gol yiyorlar ve gol atacak adamları yok..

bu maclardan bir tek k.pasha macında asırı zorlanacaklarını düsünüyordum ama mac kköy'de oldugu icin yine bir sekilde kazanacaklarını biliyordum. netekim de son dkda uyduruk bir penaltıyla macı aldılar. bursa ve antalya maclarına banko fb yazmıstım zaten. bir de allah var ts macını da kazanırlar diye bekliyordum ama bu kadar kolay degil. sagolsun bamba 2 gol atarak macın yıldızı oldu beklenmedik sekilde. o goller olmasa fenerin pozisyonu yok o macta. sonucta o 4 macta da puan kaybı beklemiyordum ben acıkcası.

ama ordu macı farklı %100 puan kaybı olacak bu mac, hadi %99 diyelim sonucta her sey mumkun futbolda. ama ordu kaybederse %100 küme düsecegini camia olarak biliyordur yani, ona göre oynayacaklardır. hele ki ibb-karabuk macının oynandıgı hafta, ordu kazanırsa cok büyük olasılıkla ligde kalır.

Kuşların karambole ilerleyişine güzel Ordum son verecek inşallah..Bir aksaklık olmazsa tribünde yerimi alacağım... Paşa maçı - Trabzon maçı-Antalya maçı karambolden başka birşey değil...Ortada futbol bile yokken nasıl kazanıyorlar aklım almıyor ? Ama sonsuza kadar böyle gidecek değil ya? Ordu atar 2 tane biz de şampiyonluğu kutlarız ..

Üst Alt