STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor - Fenerbahçe | 19.00 | 7 Nisan

Bazılarımız, hatta belki de oyuncularımız bile sürekli fenerin puan kaybetmesini bekliyorlar. Bence bu tavır çok yanlış. Onlar kazandıkça bu beklenti bizi strese sokabilir.

Onlar her maçlarını kazanacaklarmış gibi düşünüp, biz bütün maçları final gibi oynayıp, kalan 7 maçtan 6 sını kazanıp kendi işimizi bitirip şampiyon olmalıyız.

Fener kaybederse şampiyonluk iddiası hatta cl elemelerine katılamama tehlikesi belirir. BJK ile puan puana olurlar.

Ordu kaybederse büyük ihtimalle düşer.

O halde beraberlik mantıklı sonuç olur.

Tabii biz banko kazanmalıyız.

Ordunun ölüm kalım maçı bekleyip göreceğiz.

fenerın kaybedecek dediğimiz maçlarda kaybetmıyo ama lıgın alt tarafına cok puan sacıyo...akhısarı bıle zorla yendıler ...

Puan kaybının olması en muhtemel maçlardan birisi.

su mactada puan kaybetmezse bir daha kaybetmez bence, tek ihtimali bu macta görüyorum. eskisehir-gencler-kayseri-ibb fenerin sevdigi takimlar bunlar. ordu yenilirse ikinci lige gider..

Twitter'da İbrahim Kaş kadro dışı bırakıldı haberleri görüyorum.Doğruysa Kaleciyle birlikte Ordu'nun 3 defansı mecbur yabancı olacak ve Cuper'in Romero,Stancu,Barral,Umbides'ten birini kesmesi gerekecek.

Ordu'nun mutlak puan alması gerek,alacaklar bence en az 1 puan...

maçın hakemi ilker meral güvenmedim ben bu hakeme cok zor maç olur ama f5 balı ile ve hakem ile 1-0 alır maçı orduda kümeye gider.

Orduspor-GS : 2-0

GS-Eskişehir : 1-1

Gençler-GS : 3-3

Fenerbahçe'nin önümüzdeki 3 haftadaki fikstürünün aynısını biz ligin 6-7 ve 8. haftada oynamıştık ve sadece 2 puan alabilmiştik. Ayrıca aynı takımlarla 2. yarıdaki maçlarımızda da Gençler mağlubiyeti, Eskişehir beraberliği almış, Ordu'yu da zar zor yenmiştik. Bizim her 2 yarıda da zorlandığımız bu rakiplere karşı 3'te 3 yapmak zorunda fb. Bakalım ne olacak..

fener iyi oynamıyor bencede ama konsantrasyonu her maçta çok yüksek. ligde eğer konsatre olursan bütün anadolu takımları çerezdir. yinede ordunun son şansı onlarda çok agresif oynar diye düşünüyorum. burda iş hakeme kalacak. eğer sert bir maç olursa vereceği faul ve kartlarla maçın skorunu belirleyebilir.

Re: STSL 12/13 H:28 | Orduspor - Fenerbahçe | 19.00 | 7 Nisan

Mac skoru 2-2 son dakikalarda fener atar , mac berabere biter .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ben ordunun yenebileceğini sanmıyorum. şikeciler ikinci yarının başından beri her maç %100 konsatrasyonla oynuyor. ordunun şu perişan haliyle puan alacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz arkadaşlar. anadolu takımlarının maç ciddiye alındığında bize ve şikecilere normalde puan kazanma şansları yok. çünkü kadro kalitesi olarak inanılmaz fark var.

Üst Alt