STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Orduspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 7 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Orduspor - Fenerbahçe | 19.00 | 7 Nisan

Ligin en kritik haftalarından biri olacak.Fenerbahçe ateşi içinde hisseden takımla, tam da Uefa sarhoşluğu sonrası oynayacak.Eğer biraz olsun konsantrasyonları bozulduysa işimize gelir.Ama önce Mersin'i yenebilmemiz gerek.

Bizim takımında moral olarak geriye düşmeden aynı motivasyonu ile oynayıp artık en az 3-4 maç puan kaybetmeden yoluna devam etmesi lazım.Zira ben Fenerbahçe'nin bu hafta veya olmadı 1-2 haftaya en az 2 puan kaybedeceğini düşünüyorum.Yeter ki biz kaybetmeyelim ve 33. Haftaya 6 puan fark ile çıkabilelim.

bunlar bu balla puan kaybetmez biz 7 de 7 yapalım

orduspor çok kötü takım fbnin yine leş futbolla kazanmasını bekliyorum.

Sv: STSL 12/13 H:28 | Orduspor - Fenerbahçe | 19.00 | 7 Nisan

Fener puan kaybetmez

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

fenerin bu futbolla ligde puan kaybedebileceği tek takım biziz.iyi hücum yapamazsan fener zaten bir şekilde gol buluyor.defansı desen 11 kişi yarı sahada yapıyorlar.futbol leş belki ama işliyor maalesef.

beyler orduya fazla güvenmeyin çok kolay gol yiyebiliyor 2 tane atsa muhtemelen 3 tane yer ama sow un olmaması onları zora sokabilir yinede bence puan kaybetmezler

Salih de yoktu ama dün akşam oynadı..Hep aynı ayaklar..Hafta sonu Sow oynamasın 1 gün banlayın beni... BU balla Fener puan muan kaybetmez..Balın bittiği yerde Aziz Yıldırım gerçeği başlar hakeme 2 tehdit al sana penaltı...

Webo daha faydalı oynuyor Sow'dan şu an.

AYnen katılıyorum... Organize atak yapamadıklarını , baskı kuramadıklarını herkes görüyor.. 2 hücum şekilleri var.. 1. duran toplar onu zaten yaparlar Gökhan Gönül sayesinde 2.'si kaleciden dönen topu tamamlayacak oyuncu..O da Webo

Adamlar gene balıktan gol atacak gibi geliyor bana yahu inş Ordu alır bu iş biter inş.

Ligin en kritik haftalarından biri olacak.Fenerbahçe ateşi içinde hisseden takımla, tam da Uefa sarhoşluğu sonrası oynayacak.Eğer biraz olsun konsantrasyonları bozulduysa işimize gelir.Ama önce Mersin'i yenebilmemiz gerek.

Bizim takımında moral olarak geriye düşmeden aynı motivasyonu ile oynayıp artık en az 3-4 maç puan kaybetmeden yoluna devam etmesi lazım.Zira ben Fenerbahçe'nin bu hafta veya olmadı 1-2 haftaya en az 2 puan kaybedeceğini düşünüyorum.Yeter ki biz kaybetmeyelim ve 33. Haftaya 6 puan fark ile çıkabilelim.

Kadıköye 4 puan farkla çıksak yeterli olur, en kötü orda yenilsek bile 1 puan farkla son hafta ts'yi yener şampiyon oluruz...

Salih de yoktu ama dün akşam oynadı..Hep aynı ayaklar..Hafta sonu Sow oynamasın 1 gün banlayın beni... BU balla Fener puan muan kaybetmez..Balın bittiği yerde Aziz Yıldırım gerçeği başlar hakeme 2 tehdit al sana penaltı...

Aynen öyle sonra Avrupa 'da feneri tutun biz Türküz diyenler var ama olmuyor işte azizeye öyle bir kin kaptık ki bu olmuyor.

Hakem tehlikeli, Avrupa kupalarinda bile kirmizi,penalti,kaleci yardimi ile yeniyorlar. Ordu'da puan kaybettirmezler bu saatten sonra.

dalağınızı böbreğinizi evinizi arabanızı satın feneve basın

Üst Alt