STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

ama sözkonusu bizim takım olunca aptallık yapmamak mucize olur..

Absürd puan kayıpları yaşayabiliriz; lakin fener'e kıyasla daha az puan kaybederiz diye düşünüyorum. Bugün aldıkları sonuç hiç bir anlam ifade etmiyor bana göre; zira basit bir anadolu kulübü bile puan çıkartırdı bugünkü maçtan. Maç 0-0 devam ederken, ölüm kalım maçında böyle şeyler yaşıyorlarsa kim bilir daha ne skandallar yaşayacaklar, herşeye rağmen biz çok daha derli toplu gözüküyoruz açıkçası.

Son düzenleme:
CAuzZDqWsAA6g9c.jpg:large

Herkes sampiyon oluruz kafasinda da neye güveniyosunuz anlamadim gitti.Sanki biz ucuyoruz rakipler les.Bizde en az onlar kadar lesiz kusura bakmayin.80.dk'da 2-0 önde oldugumuz maci bile elimiz bögrümüzde,nefes nefese izliyoruz.Maalesef 3 takimin da sanslari esit.Önümüzdeki 4 macta en kötü 10 puan cikarirsak büyük avantaj yakalariz orasi ayri.

En az men az yok,puan kaybına tahammülü yok kimsenin.

skoru falan bir kenara bırakın emre göstere göstere, bağıra çağıra beşiktaş antranörünün suratına küfür ediyor, ben o kulübede oturan beşiktaş futbolcusunun suratına tüküreyim, sahada olan 11 beşiktaşlının suratına tüküreyim. emre GalataSaray antranörünün suratına bu kadar bariz küfür edemez, en fazla içinden küfür eder. çünkü bilir ki sonu ne olursa olsun GalataSaray futbolcusu o küfürü emrenin ağzına kavga dövüşle tıkar.

9 maçın 5 i evde hepsini kazanıcaksın artık seyirci de gelecek o maçlara.15 puan garanti.

4 deplasman var işte.

2 sini kazanıp 1 iyle berabere kalsak iyi

Maç başı Gökhan Gönül sakatlanmış, Emenike sahadan çıkmak istemiş, Kuyt ve Meireles'te sakatlanmış.Fenere hem mental hem taktik olarak çökmüş.Ve bu maçı kaybediyorsun!En iyi takım oyunu Beşiktaşmış bla bla....Bunlar nasıl buraya kadar gelmiş hayret.Zaten Bursa Eskişehir gibi maşarda hakem hatası olmasa aynı fener gibi şampiyonluk yarışından çoktan kopmuştu.

Bir de yorumcular demiyor mu son yıllarda görülmemiş yarış diye sinir oluyorum.Ulan şu hakem hataları olmasa şu an şampiyonduk.

Üst Alt