STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

Maçlarıda Emre yönetiyor, takımıda Emre yönetiyor, MHK' yi de Emre yönetiyor, TFF' yi de Emre yönetiyor. Kimsenin de gıkı çıkmıyor.

Yanlız bizim maçın kopyası oldu. Biz kaçırdık, bjk kaçırdı. Sabri gitti alanını boşalttı ordan gol geldi, necip gitti alanını boşalttı gol ordna geldi.
Gerçekten çok şanslı bir kulüp bu ezikler

Bizim Trabzon'u yeneceğimizden hiç ümidim.Berabere kalsalar iyiydi.

Defansı bizden daha laçka bir iki takım varsa bunlardan birisi Kasımpaşaydı diğeri de Trabzon.Full hücum edersek yüzde yüz kazanırız rahatça Trabzon maçını.Napolinin yaptığı tarifeyi yapmamız lazım.Full hücum bol gol.Bu kadar korkmayın Trabzondan.Bizim fikstürdeki takımlar defans anlamında çok zayıf takımlar.Sadece hücum gücümüzle rahatça alabileceğimiz çok maç mevcut fikstürde.O yüzden rahat olun yaslanın arkanıza :D

Defansı bizden daha laçka bir iki takım varsa bunlardan birisi Kasımpaşaydı diğeri de Trabzon.Full hücum edersek yüzde yüz kazanırız rahatça Trabzon maçını.Napolinin yaptığı tarifeyi yapmamız lazım.Full hücum bol gol.Bu kadar korkmayın Trabzondan.Bizim fikstürdeki takımlar defans anlamında çok zayıf takımlar.Sadece hücum gücümüzle rahatça alabileceğimiz çok maç mevcut fikstürde.O yüzden rahat olun yaslanın arkanıza :D
inşallah kazanırız ama çok zor maç olacağı kesin.

maçları takip ettiğim kadarıyla trabzon avni akerde kazancak kadar top oynuyor, deplasmanlarda ise garip bir şekilde futbolu değişiyor. bu yüzden inişli çıkışlı performans gösteriyorlar.

ben 4. lüğü kesinlikle bırakacaklarını düşünmüyorum, rakipleri başakşehir ve bursa olduğu için sadece iyi iç saha performansıylada 4. lüğü alabilirler.

hem bjk ile hemde bizle iç sahada maçları var umarım beşiktaşı yenip bize kaybederler.

inşallah kazanırız ama çok zor maç olacağı kesin.

maçları takip ettiğim kadarıyla trabzon avni akerde kazancak kadar top oynuyor, deplasmanlarda ise garip bir şekilde futbolu değişiyor. bu yüzden inişli çıkışlı performans gösteriyorlar.

ben 4. lüğü kesinlikle bırakacaklarını düşünmüyorum, rakipleri başakşehir ve bursa olduğu için sadece iyi iç saha performansıylada 4. lüğü alabilirler.

hem bjk ile hemde bizle iç sahada maçları var umarım beşiktaşı yenip bize kaybederler.

Yaş itibariyle hatırladığını düşünüyorum 2008 yılı şampiyonluğunu.O dönem şampiyonluğa oynayan bir Sivasspor vardı ve en kritik maç sondan bir önceki hafta Sivasspor ile yapacağımız maçtı.Herkes Galatasaray takılabilir diyordu ama biz 1 tane yedik 2 tane daha attık 3 tane yedik 5 tane attık sivas'a deplasmanda ve şampiyonluğu o maçla ilan ettik.Sezon sonu sivasın bizim 6 puan gerimizde olduğunu düşününce o maçı kaybetseydik puanlar başbaşa olacaktı.Biz Galatasarayız.Trabzon 4.lük mücadelesi değil başa bile oynasa çıkıp 4 mü yedik gidip 6 tane atıp,Trabzon bizi şampiyon yapacak diyenlere kapağı takmamız lazım.Geçen sene sağ bekte Semihle bile 4 tane attık.Artık son düzlük bu saatten sonra 4.lük mücadelesi veren takıma pitbull gibi saldıracaksın imha edeceksin.Başka yolu yok.Herkes rahat olsun sıkıntı yapmayın

gevsememek lazim. fenerin bizim kadar sansi var. bjkye sans vermiyorum cunku buyuk maclari oynamasini bilmiyorlar. Bugun biraz tecrubeli olsalar 2. yari 3-0 bjk lehine biterdi mac.

Bence fener ile bizim sansimiz yuzde 51 biz yuzde 49 onlar. Bizde biraz kalite olsa yuzde 80 derdim ancak gidip sacma sapan bir takima takilabiliriz hic supriz olmaz benim icin.

Gökhanın çizgi dışındayken ofsayt'a yakalanmasını fark edenler beri gelsin. Çizgi dışında olan adam nasıl sarı ofsayta yakalanır :D

Gökhanın çizgi dışındayken ofsayt'a yakalanmasını fark edenler beri gelsin. Çizgi dışında olan adam nasıl sarı ofsayta yakalanır :D
Ne alaka kardeş o zaman forvet futbolcumuz aut çizgisinin arkasında dursun pas beklesin gol atsın :)
çizgi dışında diye ofsayt olmayacak diyr bir şey yokki yoksa herkes taç çizgisinde beklerdi değilmi :)

gevsememek lazim. fenerin bizim kadar sansi var. bjkye sans vermiyorum cunku buyuk maclari oynamasini bilmiyorlar. Bugun biraz tecrubeli olsalar 2. yari 3-0 bjk lehine biterdi mac.

Bence fener ile bizim sansimiz yuzde 51 biz yuzde 49 onlar. Bizde biraz kalite olsa yuzde 80 derdim ancak gidip sacma sapan bir takima takilabiliriz hic supriz olmaz benim icin.
\besiktasin artik buyuk maclari da kalmadi biz haric . adamlar son 16 macin 13 unu yenmis BJK bizden daha cok sampiyon olma sansi var .. bu sezon suleyman seba sezonu hatirlatirim her turlu sike yapilir.. ++ adamlar tek lig maclarina odaklanir , bizde ve fenerde daha kupa var

Üst Alt