STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

Maç başı Gökhan Gönül sakatlanmış, Emenike sahadan çıkmak istemiş, Kuyt ve Meireles'te sakatlanmış.Fenere hem mental hem taktik olarak çökmüş.Ve bu maçı kaybediyorsun!En iyi takım oyunu Beşiktaşmış bla bla....Bunlar nasıl buraya kadar gelmiş hayret.Zaten Bursa Eskişehir gibi maşarda hakem hatası olmasa aynı fener gibi şampiyonluk yarışından çoktan kopmuştu.

Bir de yorumcular demiyor mu son yıllarda görülmemiş yarış diye sinir oluyorum.Ulan şu hakem hataları olmasa şu an şampiyonduk.
Aptallığın böylesi zor bulunur. Topuz Diego Webo gibi kupada şans bulan adamlardan kurulu takımdan bile puan alamadı çapsızlar.

Hakemlerle ittirilen bir FB var sene başından beri... Biz Trabzon ve BJK'den kazasız belasız çıkalım, tüm oyunlarını bozarız bu şerefsizlerin. Emenike ve Emre kırmızı görmedi bugün, bırak kırmızıyı kart görmediler yaaawww. Başlarım böyle lige de hakeme de.

FB yine Kadıköy başıyla Kazandı mac 2.yarı bjknin hakkıydı biz büyük hata yapmasak şampiyon oluruz bizim takım daha çok istiyor sampiyonlugu ve fikstür daha kolay

Fenerin daha derbisi kalmadı.Bu iyi haber aslında derbilerde konsantirasyon yükseltip puan alıyorlardı farkı kapatıyorlardı.

Artık

Es-es , Sivas ,Rize deplasmanlarında ter dökücek :)

Sıkıcı tempo düşük oyunlar olur.Sivas deplasmanı cok zor.

valla bundan sonra 9 hafta 9 galibiyet bekliyorum bu gazla trabzon ve bjk zor gibi gözüksede inşallah kazanıcaz fener daha çok tökezler 3 hafta banko 9 puan yaptığımızda fener kesin kaybedicek bi bu 3 haftada

Emre o küfrü bizim hocaya yapacaktı varya ki yapamaz tüm yedek kulübesi sahaya dalardı yeminle. Bjkliler neden tepki göstermediler çok tuhaf

Aldigin paralar haram olsun firat aydinus

Emenike'ye sari emre'ye kufurden kirmiziyi veremedin! Yaziklar olsun sana!

Dun burak gol sevincinde formasini cikarttigi icin sari kart gormustu.

Olaylı Eskişehirspor Fenerbahçe maçı sonrası bir hakemin ne hale geldiğinin örneğidir fırat. Bunun gibi birde halis vardır yine bir fb maçı sonrası saçmalayan.

Bugunun ozeti:Bu macta rakiplerimizden biri saf disi kalicakti bjk oldu.Iyimi oldu dersek farkeden bisey yok oyle yada boyle biz kendi maclarimiza odaklanmaliyiz.Trabzon maci buyuk sıkıntı orda puan kaybederiz buyuk ihtimal.8tas maci banko 3 puanimiz var. Geriye kalan 7 mactan 6 sini 3 puanla kapattikmi 4.yildiz hayirli olsun.Trabzon macindan sonra dort bes maclik bi seri yapsak cok erken kutlayabiliriz bile sampiyonlugu.Artik lutfen su stadi dolduralim biliyorum stada gidis gelis pasolig vs. resmen iskence.Ama Cimbom icin son 5 mac evimizde.Sampiyonluk bizimle gelicek arkadaslar.Ha bu arada geriye kalan tek rakibimiz fenev napar bana gore gercekci olmak gerekirse 9 macta max 6 galibiyet cikarir.Bir sekilde hakem aziz tff ve yayinci kurulus itekler bunlari 33.haftaya kadar

Üst Alt