STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül

Bu diziliş berbat ötesi seyircinin desteğiyle 15dk top oynadik gerisi ortadaydi macin,hele Sivas golü erken bulsa maç bambaşka bir hal alacakti.

Prandellinin artik bu maceraları birakmasi lazim.3-5-2 yle murada eremeyiz.

Burdaki skor taraftarı ergenler deli eder adamı. Nereleriyle izliyorlar da beğeniyorlar ilginç.. Burası GS ulan Azizbahçe değil! Taraftar istediği gibi eleştirebilir!

3-5-2 sallıyorsunuzda bu takım hangi sistemle 3-5-2den iyi oynadı ? 4-2-3-1 fener macında folloş oldu. 4-3-1-2 zaten rezil bir sistem. 4-3-3de hiç işe yaramadı. 3-5-2de en azından maç kazandık pozisyonlar yarattık.

Yo hayır ben sana ağır.bir ithamda bulunmam böyle eleştiriyi.de alkışlarım sen bana yazdın .ilk bende cevapladım dalga geçenlere kızgınım

ben dalga geçmiyorum zaten prandelli takımın hocası saygım sonsuz ama bu sistem de sahada ki bu takımda yanlış, iki duran topdan gelen galibiyet gözümüzü bugün boyar haftaya yine üzülürüz benim derdim tam bu noktada

yoksa inan maç bitince göbek attım 3 paun için ama iştee.. takım ve oyun ortada

Hocam bu sistemden şaşma...bazı Allahın ergenleri sneijderin merkeze çekilmesiyle bu takımın hızlı oyuna geçtiğini göremiyorlar bu gayet doğaldır çünkü onlar futbolu prandelliden daha iyi biliyorlar onlar çalıştırdılar fiorentinayı,italyayı...ben beğendim bu sistemide takımıda 8. ve 9. haftadan itibaren çok daha iyi bir hale geleceğiz...Allahınızı seversiniz 3 4 haftada asmayın herhangi bir hocayı...

İyi oynadığımızı ve 3 puana sevinen taraftara soruyorum. Bugün ezildik ama 3 puan aldık. 3 puan sevindirici ama ya gelecek?

GT-I9300 Tapatalk

3-5-2 sallıyorsunuzda bu takım hangi sistemle 3-5-2den iyi oynadı ? 4-2-3-1 fener macında folloş oldu. 4-3-1-2 zaten rezil bir sistem. 4-3-3de hiç işe yaramadı. 3-5-2de en azından maç kazandık pozisyonlar yarattık.

verdiğimiz pozisyonlar? sırf sivas oyuncuları yeteneksiz olduklarından atamadığı goller var ( şükürler olsun), semihin çizgiden çıkardığı top var

ben dalga geçmiyorum zaten prandelli takımın hocası saygım sonsuz ama bu sistem de sahada ki bu takımda yanlış, iki duran topdan gelen galibiyet gözümüzü bugün boyar haftaya yine üzülürüz benim derdim tam bu noktada

yoksa inan maç bitince göbek attım 3 paun için ama iştee.. takım ve oyun ortada
Ama şunu atlıyorsun bu bir alışma dönemi birkaç hafta sonra sistemin doğruluğunu konuşuruz yanlız bu deneme hazırlık döneminde neden yapılmadı dersen ok orada hem fikirim

Bye1-B6IUAIb5oC.jpg:large

Galatasaray'ı 3-5-2 oynatan hoca 3+5+2= 10 hafta daha kalır. O kadar. Fazlası değil.

Prandelli kalsın bizi başarılara taşısın isterim. Bu sebeple bu ifadem bir temenni değil, bir tespit. Galatasaray'ı 3-5-2 oynatan hoca en fazla o kadar kalabilir. Mancini zeki adammış devre arasında denedi resmi maçlarda 15-20 dakikadan sonra vazgeçti.

3-5-2 oynayabılırız.sneıjder bugun ıyıydı.50-60 metre gözu kapalı pas atar bence ıyı tercıh.cemaili yedek olur ısrar etmek anlamsız.kesınlıkle bruma oynatılmalı.olcan taraftar baskısı sayesınde oynadı bu kesın.bence bruma ve olcan aynı anda oynamalı diye baskı yapmalıyız.

O değil de önde kullanamadığımız adamlar melo,sneijder,bruma,pandev...Önde kullandığımız adamlar selçuk,burak olcan..Harika bir planlama

Üst Alt