STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül

Evet Sneijder'in atığı paslara bakıyorsunuz ama bir derbide, bir CL maçında o ortasahayı ne yaparlar acaba hiç aklınıza geliyor mu? Hoş zaten Sivas da mahvetti orayı yürüyerek geçtiler.

Oyunun bütünü görün lütfen.

Hocam bu sistemden şaşma...bazı Allahın ergenleri sneijderin merkeze çekilmesiyle bu takımın hızlı oyuna geçtiğini göremiyorlar bu gayet doğaldır çünkü onlar futbolu prandelliden daha iyi biliyorlar onlar çalıştırdılar fiorentinayı,italyayı...ben beğendim bu sistemide takımıda 8. ve 9. haftadan itibaren çok daha iyi bir hale geleceğiz...Allahınızı seversiniz 3 4 haftada asmayın herhangi bir hocayı...

Melo stoper oynamasi ve Sneijder ön liberö oynamasini savunuyorsan sana diyecegim birşey yok.

Ikinci yari korkak takim sahadaydi, o korkak takim Galatasaray forma giyip Galatasarayi temsil ediyordu.

Fanboylugu birak artik.

Nerde emre nerde furkan nerde koray nerde pandev nerde bruma nerde umut gündoğan nerde ?????? Bruma hariç prandelli diğerlerini süs biberi gibi kullanmayı düşünüyor galiba !!!!

Yalnız önemli bir noktayı atlamayalım

Sneijder'in ön liberoda oynaması

bizim oyunu hızlı bir şekilde oynamamıza yol açtı

Allah aşkına yanlış maç mı izledik.Sivasspor bizi 2.yarı perişan etti.Son 10 dakika dışında kaleyi göremedik.Ne hızlı oyunu.

Bunun yanında sneijder gibi bir adamı kaleden uzak tutmak nasıl bir mantığın ürünü.Adamın müthiş bir pas ve şut yeteneği var.Bu adamı ve meloyu geriye çekip,üstüne pandev ve bruma gibi adamları hiç kullanmamak ve ön tarafı selçuk,burak gibi 2 adama emanet etmek tam bir skandaldır.

Yok arkadaş ben en iyisi çıkayım bu forumdan. Ben böyle karamsar böyle memnuniyetsiz taraftar görmedim. Arsenal maçını alırsak buraya sevinerek gelmeyin abi böyle olacaksa. :k19:

Sürekli hücum yapmak veya kontra ataklardan gol atmak.

Degişiklere bak olm - Cemal yerine Bruma degil onca ay dogru dürüst maç oynamayan Hamit'i tercih etti, sonra Yektayi katti oyuna.

Pandev ilk 18e bile yoktu.

Kardeş evet hamit değişikliği bence de yanlıştı.Sürekli hücum yapmak istiyorsan bence madridi,barcayı filan takip etmelisin dostum..öyle birşey yok futbolda...benim anlatmak istediğim bambaşka şeyler neyse...juve de yıllardır bu sistemle başarı sağladı juve korkak mı oynuyor ?

Tek bir soru soracağım yok oyunu tuttuk, yok şöyle yaptık böyle yaptık diyenlere:

Sivas gibi 0-0 iken bile arkada tarafı sürekli açık olan bir takıma 2-0'dan sonra zar zor 2 pozisyona giren ve bu arada 5'li savunma 4 ön libero ile 4-5 pozisyon veren takım nasıl iyi oynamış oluyor? Sadce 55. dakikadan sonra olanlar bunlar. Yekta ve Hamit girdikten sonra daha fazla pozisyon verdik.

Kardeş evet hamit değişikliği bence de yanlıştı.Sürekli hücum yapmak istiyorsan bence madridi,barcayı filan takip etmelisin dostum..öyle birşey yok futbolda...benim anlatmak istediğim bambaşka şeyler neyse...juve de yıllardır bu sistemle başarı sağladı juve korkak mı oynuyor ?

Juventus a) senelerdir 3-5-2 oynuyor b) Italyan Lig, Catenaccio gelen ülkede oynuyor.

Bizim oyuncular sürekli defans yapacak oyuncular degil, çok basit hata yapabilen oyuncular çogu.

2-0 dan sonra dikkatli bir şekilde 3ncü golü atmaliydik, fakat Cesare otobüsü resmen park etmişti.

Bu türlü taktikler R. Madrid ve Barcelona gibi devlere karşi yapilmali, kahrolasi Sivasspora karşi degil.

Üst Alt