Süper Lig 17/18 H:32 | Başakşehir 1-1 Sivasspor | MS | 4 Mayıs - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Hamza Gölbaşı Sivas hakkında ki fikirlerini almak isterim.
Sivas ligden düşse harika olur, lige yakışmayan iğrenç bir kulüp.
akpspor 7 kişi de kalsa alır bu maçı meraklanmayın!!
Başak 9 kişi kalsa bile Sivas atamayacak gibi duruyor.11 kangalı koysak daha iyi oynarlardı yaw.
sivastan adam çıksaydı köpeği meşhur olmazdı ztn
Sivas bok gibi oynuyor , Başakşehir 7 ye 11 oynasa kazanır gibi
kapattım gol falan atamaz bunlar
Sivas 34 hafta top oynsa yine atamaz
Mac boyle biter...
keske karabük yerine sivasspor düsseydi
sivas domalmaya çıkmış öyle görülüyor ki başak da fener de puan kaybetmeyecek
Basak 5 kişi kalsa bunlar gene de atamaz.
Sivas gibi rezil bir camianın burada olması utanç verici zaten şikeciler bal liginde oynamalıydı şu anda.
Satış olsa bu kadar olur yuh.
Sivastan adam ciksa kopegi meshur olmazdi diyebilirmiyiz dostlar ne dersiniz ?

8YpBNA.jpg

Yahu forumun totemcisiyim beni altinilama :D

sivas kötüydü şansa bala bir gol attılar. kırmızı kart olmasaydı 3-4 tane yerlerdi rahat. yok sivas şöyle yok sivas böyle diye havaya girmemek lazım. samet aybabanın golden sonra suratıda ortada.

Ulan maç sonunda Arda'yı, diğer Başaklıları röportaja bekledim. Çıkmadılar. Kazanınca havada uçan drone'ların kameralarına bile konuşuyorlardı, hele ki Arda iti.​

Ben 1 şike daha patlatabileceklerini düşünmüştüm evet, gerçi Samet'e bakılırsa pekte yanılmamış insanlar. Gol attılar son dakika adamın bir Allah kahretsin demediği kaldı kenarda. :asd:

Ya neyi tersten saplıyor balına gol attı adamlar attığı gole bile sevinmediler yaptıkları şike bu tepkilerinden bile belli oluyor!!

Ben 1 şike daha patlatabileceklerini düşünmüştüm evet, gerçi Samet'e bakılırsa pekte yanılmamış insanlar. Gol attılar son dakika adamın bir Allah kahretsin demediği kaldı kenarda. :asd:

Yahu tekrardan soyluyorum, insanlari sikeyle suclamak basit bir sey degil. Samet Aybaba ki hic boyle seylere soyunacak bir adam degil. Lutfen bu ithami yaparken dikkatli olun.

Evet Sivas ve Mecnun sikecidir ama Samet sikeci degildir, bu macta da sike yoktu yani.

Ayrica hukumet akp isinize gelen anlatilari kovaliyorsunuz, hakemin verdigi kirmiziya "sike denmesin diye verildi" diyen vardi.

Biraz Galatasaray taraftarina yakisir asalete sahip olun. (Bu lafim size degil, genel).

Üst Alt