Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tadiç bile şu leş futboluyla çok sırıtmıyor fbde ama fbliler sövmüyor

biz ise zahayı yerin dibine sokuyoruz

siz böyle tek tek futbolculara sallayın

topçular salınca göreceğim sizi!
Mason bey bahsettiğiniz adam bunu yapıyor zaten.
SCX-1312-TURUNCU.jpg

Birebirde şu yukarıdakini geçebileceğini düşünmüyorum

Hoca ne yaparsa yapsın ne kadar kötü olursa olsun Zahadan beklenen bu mudur abi.

sizin gömdüğünüz kadar kötü değil
son 2 maç kötüydü sadece özellikle sivas maçı

ama şunuda belirteyim

zaha çıktıktan sonra rakiplerin solbeklerinim haldır haldır atak yapmasını görmezsiniz mesela

bu sene bize karşı tek göze batan kgümrüğün solbeki oldu ofansif açıdan

o maçda zaha yokdu sonradan girdi mesela

gökhan sazdağı diyorlar kaç kez mesela teketek kaldı rakipler hep iki kişi basıyorlar zahaya

neyse zaha yine kendini gösterir günü gelince
çünki aşırı teknik ve istekli

sizin gömdüğünüz kadar kötü değil
son 2 maç kötüydü sadece özellikle sivas maçı

ama şunuda belirteyim

zaha çıktıktan sonra rakiplerin solbeklerinim haldır haldır atak yapmasını görmezsiniz mesela

bu sene bize karşı tek göze batan kgümrüğün solbeki oldu ofansif açıdan

o maçda zaha yokdu sonradan girdi mesela

gökhan sazdağı diyorlar kaç kez mesela teketek kaldı rakipler hep iki kişi basıyorlar zahaya

neyse zaha yine kendini gösterir günü gelince
çünki aşırı teknik ve istekli

Oyuncu kiyasindan çok dzekonun anlatılan kadar bitik olmadığını vurgulamakti benimkisi. Fbnin elindeki malzeme çok kötü ama takım oldukları ve hocaları iyi olduğu için topçular iyi gözüküyor muhabbeti var bizde de tam tersiymis. Yaw bir de tüm hafta boyunca hakemlere sovuluyor burda 20 kişi ban yiyor maçtan sonra ama sonra yine bu yorumlar. Bu durum bir tek bana mı tuhaf geliyo
5. hafta mı neyidi herifin yürüyecek hali yoktu. Mümkün olduğunca az koşturuyorlar rakipler sağolsun onlar da az mücadele etmesini sağlıyorlar. Az üst üste ciddi evrelere girsin sürekli ihtiyaç duyulsun 3. maçtan sonra patlar. Tuna dediydi dersin.

Sol bek dışında transferi unutun. Yazın aldığımız adamları düşünürsek adam almasak daha iyi zaten. Keşke Rıdvan falan da gelmese

Yaw ztn ciddi haber olsa çoktan düşerdi sanki yaz da dört ay yayila yayila transfer yapacağız. Kışın alacağın topcuyu ztn önceden bitirirsin. Transfer sezonu açılmadan bir hafta önce isimler netleşir ilk haftada bitirirsin transferleri sonra da fırsat kovalarsin. Geçen de yazdım maksimum bir topçu bekliyorum belki iki

Açıkçası çok önemli bir transfer beklemiyorum mevcut kadroyu daha iyi hale getirmemiz gerekecek gibime geliyor. Net katkı alamadığımız oyunculardan daha iyi katkı alıp ilerlemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt