Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece sol bek ile takimin duzelecegine inaniyorlar. Ya diyelim Alphonso Daviesi aldik

Muslera
Boey - Davinson - Abdul - A.Davies
Torreira - Demirbay/Kaan
Ziyech - Mertens/Kerem - Kerem/Zaha
Icardi

Su kadronun yetecegini mi dusunuyorsunuz. Hicbiriniz futbolu bilmiyor degilsiniz siz bildigin sampiyonlugu satiyorsunuz

her şey çok güzel olacak

rahat olun

8a285c31447ca6638160309f94abe1df.jpg

o açıdan bakınca haklı buluyorum ama sence bu zamandır bilerek oynatılmaması negatif etki yaratmaz mı - profesyonellik beklersin ama TR'de o kafa yalan bana göre maalesef
oyuncu açısından sorun olmaz bence zaten en kötü hali budur herifin. alınacağını bilse belki daha çok motive olacak ve pozitif yansıyacak biraz riskli iş.

ben hala angelino gibi heriften süper ligde verim alamadığımıza anlam veremiyorum.

illa angelino alınsın da demiyorum aslında. mantık olarak baktığımızda ligin en zor gol yiyen takımıyız, en zor da gol atan takımıyız. ve hala bek peşinde koşup ileriye 'olursa' gözüyle bakıyoruz. bu işte bir terslik var.

Yaw ne tekniği masonum. Adam geçemiyor, pas atarken topun hızını ayarlamıyor, arkadaşları boşken kaleye vuruyor. Vurduğunda da havaya dikiyor. Geldiğinden beri 4 tane olumlu hareketini hatırlıyorum. Molde deplasmanında topu Barış'a şişirmek. Antep deplasmanında güzel bir orta(gol olmamıştı), Başak depi Ziyech'e asist ve Kopenhag maçındaki golü. Başka yok valla

yauv kötü topçu değil o kumaş var gösterdi ara ara

biraz işlenmesi lazım sadece o da hocanın işi

bu bireysellik meselesi bizde bi icardide birde mertensde yok takımda

diğerlerinin hepsi kendini göstermek için saçmalıyor ileri uçta

takım olamıyorsak bunun yğzünden olamıyoruz

hepsi birbirinden iyi topçu

bu çocukları rahatlatması gereken birşeyler gerekiyor

oyuncu açısından sorun olmaz bence zaten en kötü hali budur herifin. alınacağını bilse belki daha çok motive olacak ve pozitif yansıyacak biraz riskli iş.

ben hala angelino gibi heriften süper ligde verim alamadığımıza anlam veremiyorum.

illa angelino alınsın da demiyorum aslında. mantık olarak baktığımızda ligin en zor gol yiyen takımıyız, en zor da gol atan takımıyız. ve hala bek peşinde koşup ileriye 'olursa' gözüyle bakıyoruz. bu işte bir terslik var.
Tam da bu yüzden genel taraftar kanısınin dışında Berkan transferine soguktum. Takım gol atamiyor Berkan a seviniyoruz yaw

Angelino
Sergio
Ziyech
Zaha
Ndombele
Tete

Sene sonunda bir şekilde yollar ayrılmalı ama nasıl olacak bilmiyorum. Baya bütçe acilir
Kolay kısmı
Angelino kadro dışı opsiyon girmeyecek.
Ziyech sözleşmesi bitiyor.
Ndombele sözleşmesi bitiyor.

Zor kısmı
Oliveira 2 senelik 5.5 m euro net maaşı
Zaha 2 senelik 8.7 m euro net maaşı
Tete 3 senelik 7.5 m euro net maaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt