Transfer Nöbeti #1 | Ocak 2024 Arşiv - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaw ztn ciddi haber olsa çoktan düşerdi sanki yaz da dört ay yayila yayila transfer yapacağız. Kışın alacağın topcuyu ztn önceden bitirirsin. Transfer sezonu açılmadan bir hafta önce isimler netleşir ilk haftada bitirirsin transferleri sonra da fırsat kovalarsin. Geçen de yazdım maksimum bir topçu bekliyorum belki iki

Ben son günlerde panik hamleleri yapmalarından korkuyorum. Atıyorum Okan'ın 2-3 hafta sonra saha çalışmalarına başlayacak dediği Sergio'nun lisansı doldurup ondan daha kötü bir işportacıyı bünyemize katmak gibi.

Kime sordun utanmaz adam. En yetkili kişiye sormuşmuş. Yönetimdekiler Burhan gelse de bilgi versek diye bekliyordu. Te Allahım.
Burhan sıkıyordur ama içerik olarak doğru olduğunu düşünüyorum. Satış olmadan kimsenin gelmeyeceği belli

Ben son günlerde panik hamleleri yapmalarından korkuyorum. Atıyorum Okan'ın 2-3 hafta sonra saha çalışmalarına başlayacak dediği Sergio'nun lisansı doldurup ondan daha kötü bir işportacıyı bünyemize katmak gibi.

Burhan sıkıyordur ama içerik olarak doğru olduğunu düşünüyorum. Satış olmadan kimsenin gelmeyeceği belli
Nerede karşıma çıksa "şuna sordum, buna sordum şöyle dedi" diyor. Göz göre göre yalan konuşuyor adam.

Onun iyileşme süresi en iyi mart sonu yav. Kondisyon falan derken sezon bitiyor. Uzasın

bu arada konusu olmamış(ya da ben kaçırdım) - Fifa/Uefa demiş "VAR'da ki konuşmalar stadda ve yayında izleyici için canlı verilecek" diye

inanılmaz kritik.

Ümraniyede oynayan sıraç han nas adlı oyuncuyu kim izlemiş neyini beğenmiş, bu oyuncuda olup da bizim altyapı oyuncularından olmayan ne varmışta transfer edilmesini sağlamış. Sıraçta hiç bir özellik göremedim sıradan topçu

kötü topçu o üçü

biri gamsız halil
biri futbolu bırakmış ndombele
birinin kalitesi yetersiz kazımcan

tetede kalite var, istekli, teknik
Yaw ne tekniği masonum. Adam geçemiyor, pas atarken topun hızını ayarlamıyor, arkadaşları boşken kaleye vuruyor. Vurduğunda da havaya dikiyor. Geldiğinden beri 4 tane olumlu hareketini hatırlıyorum. Molde deplasmanında topu Barış'a şişirmek. Antep deplasmanında güzel bir orta(gol olmamıştı), Başak depi Ziyech'e asist ve Kopenhag maçındaki golü. Başka yok valla

zahayı tek eleştireceğim konu icardi ile uyumsuzluğu
icardiyi bu takımın lideri olarak kabul ettiği gün zahanın doğduğu gün olur bizde

Kadro şişik Sergio 3 alıyor Ndombele 3 alıyor üstüne oyuncu alalım zor şutlamak lazım birilerini Sergio'nun sakatlığı kötü oldu muhtemelen onu yollamaya çalışacaktık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt