#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tablo neyi anlatiyor tam olarak
soyle de bilelim erol ES aydinli
yoksa yine kafa sisirme gayesinde misin

Mikser Hayri kafa şişirmek benim adedim değildir. Ben her zaman kısa ve net konusurum. Birileri gibi bugun farklı, yarın farklı degil. Sen beni birileri ile karıştırdın galiba :))

Tabloyu inceleyip, anlayamıyorsan , oradan bir netice cıkaramıyorsan sende bir gariplik var demektir.

Mikser Hayri kafa şişirmek benim adedim değildir. Ben her zaman kısa ve net konusurum. Birileri gibi bugun farklı, yarın farklı degil. Sen beni birileri ile karıştırdın galiba :))

Tabloyu inceleyip, anlayamıyorsan , oradan bir netice cıkaramıyorsan sende bir gariplik var demektir.

ya enteresan vatandas
cok anlamissin ya bana sende gariplik var diyosun (sad)
o zaman "bitiyor" adli kategoriyi anlat 1
muslerayla ayni istatistiklere sahip karius neden bastan 4. de muslera alttan 4. onu da anlat
bay tablo uzmani
tabloyu inceleyip, anlayip, oradan bir netice cikarip bana anlat bakalim

ya enteresan vatandas
cok anlamissin ya bana sende gariplik var diyosun (sad)
o zaman "bitiyor" adli kategoriyi anlat 1
muslerayla ayni istatistiklere sahip karius neden bastan 4. de muslera alttan 4. onu da anlat
bay tablo uzmani
tabloyu inceleyip, anlayip, oradan bir netice cikarip bana anlat bakalim

Mikser Hayri yada Altan her neysen, senin eğitim durumun ne hocam?

Tabloyu anlayamayan, yorumlayamayan bana nasıl ders verecek, merak ettim.?

daha guya anladigin tabloyla ilgili sordugum soruya cevap vermemek icin 40 takla atiyosun asparagas erol
kolpa bi tabloda muslerayi 12. gorup gerisine bakmadan atladigin belli
o yuzden sus
ha bi de senin egitim durumun nedir soyle bakalim
kesin andaval meslek lisesi flndir

daha guya anladigin tabloyla ilgili sordugum soruya cevap vermemek icin 40 takla atiyosun asparagas erol
kolpa bi tabloda muslerayi 12. gorup gerisine bakmadan atladigin belli
o yuzden sus
ha bi de senin egitim durumun nedir soyle bakalim
kesin andaval meslek lisesi flndir
Mikser Altan terbiye ve saygı sınırlarını asiyorsun. Ben sana saygısızlık yapmadım. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğun çok belli. Benim yazdıklarımı okusaydın birkaç gün önce mesleğimi yazmıştım. Ama seninle ilgili ciddi şüphelerim var. Sen yine mikserlige devam et. Benden uzakta..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt