#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hiçbir tartışmadan kaçmadım, kaçmam. Karsımdaki kişi hakaret, kufur etmediği, alaycı kelimeler kullanmadığı muddetce her tartışmaya sonuna kadar varım.

Uzulerek belirtmeliyim ki, burada cogu forumdaş kendi düşüncesinde olmayan kişilere tahammul edemiyor. Saygısızca, kustahca , hakaret içeren kelimeler kullanıyor. Hal böyle olunca da ortada tartışma felan kalmıyor , birbirlerine laf gecirme yarışı başlıyor. Çogu kaba, argo, cirkin kelimelerle.. Bu konuda çok doluyum, ama şimdilik susuyorum. Herkese kufursuz, hakaretsiz, karsıdaki insanı rencide etmeyecek, saygılı forumlar diliyorum.

Soruya cevap versen bu kadar uzamayacakti aslinda.Cevap da belli:

"Bilmiyorum"

Mod olmanın arkasına saklanan mikserler hala adımı anıyor, bana hakaretler ediyor. Ey adminler, ey diğer modlar bu adama daha ne kadar katlanmak zorundayım? Mod oldugu için banlama yapamadım. yoksay olmadı. Lutfen bu adamı susturun.. Yeter yahu.. En agır kufur ve hakaretleri etmesini ben de bilirim. Ama bana yakışmaz. Lutfen bu adamı benden uzaklastırın

Soruya cevap versen bu kadar uzamayacakti aslinda.Cevap da belli:

"Bilmiyorum"

Ugur bilmediğim bir konuya asla girmem. Bildiğimi sandıgım ama yanlış bildiğim bir konuysa gerekirse özür de dilerim. Ama bu adamın yazdıkları ile tartışma felan olmaz. Bu forumda bazı kişilerde "tartışma kulturu" yok maalesef. Hemen saldırı, hakaret, kufur, argo sozler.. Ben bu oyunun içinde olmam.

Muslera yüksek ücret alıyor bu doğru. Fakat göndermek gibi bir salaklık yaparsak yerine kimsenin alınmayacağının farkındasınız değil mi? Karius gibi bir kovayı bile alamaz bu yönetim. Kalecisi kötü olanların nasıl kepaze olduklarını görüyoruz.

iyice zıvanadan çıktı çok fazla para alıyor bu performansa sahip yarım milyona zibinle kaleci var çipe bolu maçında çok iyiydi mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt