#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl sen saçmasapan konuşma. Senin dediklerin söylediklerin de ortada.

sent via GSC

Bireysel bir fantazi kurmussun, orda kim var kim yok kendi kafana gore yorumlayip, millet'e saldirmaktan baska bir amacin yok.

Mesela ben Belhanda'yi savunuyorum, ama Muslera'yida savunuyorum. Birisi X oyuncuya laf etti diye Xci olmuyor, herkesin oyuncu hakkinda gorusleri farklidir, sana katilmak zorunda degil, bunu idrak etmek zorundasin, forum'da herkes senin istedigin gibi konusamaz.
[automerge]1524390444[/automerge]

sent via GSC

Bireysel bir fantazi kurmussun, orda kim var kim yok kendi kafana gore yorumlayip, millet'e saldirmaktan baska bir amacin yok.

Mesela ben Belhanda'yi savunuyorum, ama Muslera'yida savunuyorum. Birisi X oyuncuya laf etti diye Xci olmuyor, herkesin oyuncu hakkinda gorusleri farklidir, sana katilmak zorunda degil, bunu idrak etmek zorundasin, forum'da herkes senin istedigin gibi konusamaz.

Dun maci alan adamdi benim gozumde.

Kotuyken kotu ,iyiykende macin adami olabiliyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutuplaşmaya gerek yok gençler hepimiz galatasarayliyiz

yok musleraci belhandaci melhandaci böyle ergence şeylere hiç gerek yok

muslera kötü oynadigi zaman nasil eleştiriliyorsa şimdi iyi oynadigi için övülüyor. bu her oyuncu için geçerlidir.

Bir oyuncu'yu begenmeyip elestirebilirsin, burda kimse ona birsey diyemez.

Bazilari var bilerek yapiyor bazi seyleri, mesela Aydin Aslan isimli biri vardi, adam isi gucu birakip Sneijder'e laf atiyordu, anlamsiz sekilde. Suan ise Ercan isimli uye bilerek milleti galeyene getirmek icin Fernando'ya laf atmak istiyor.

Bunlara tabi birsey diyebilirsin.

Muslera'nin tassaklarina beton yetmez, lakin bizi yaktigi zamanlarda oldu, kimse bunu inkar edemez.

Aramızda halen tek başına kupa kazanan adamı değil de; maçlarının 80-85 dakkasında sahada kayıpları oynayanların peşine takılanlar var..
Bazen bu kadar balık hafızalı olabildiğimize inanmak güç...

Dün maç esnasında da söyledim, maç 2-2 iken kurtardığı kritik pozisyonda " eğer golü atarsak muslera az önce hem galibiyeti hem de belki şampiyonluğu kurtarmış olabilir" demiştim.
Halen daha aynı fikirdeyim. Dün bu sezon ortalamasının çok üstünde oynadı, özlediğimiz musleradan kesitler sundu, umarım böyle devam eder

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yapılan bir röportajında, Muslera ya minik oğulları Kailash' ı da ileride kaleci yapıp yapmayacağı sorulunca:
Kesinlikle olmasını istemem, benim yaşadığım haksız eleştirilerle onunda yüzyüze kalmasından ben de, hiç kimse de memnun olmaz. demişti.

Tam bir gerçek bu işte.. Forvetlerin kaçırdığı gollerden 5-0 / 6-0 olabilecek olan maç, dafansın da beceriksizlikleri dahi es geçilerek, kalecinin minik hatasıyla yenilen golle kaybedilen bir maçın tek günah keçisi yapılmak, her kalecinin bazen kaçınılmaz kaderi oluyor maalesef.

Yeniden eski günlerine dönmesi harika bir olay.
Kötüyken eleştirdik, iyiyken de övdük, övüyoruz. Çünkü biz taraftarız. İlla belhandacı, sneijderci veyahut musleracı olmak gerekmiyor ki yazarken bile tiksiniyorum şöyle şeyleri. Forumdaki bu muhabbet sıkıcı bir hal almaya başladı. Hangi oyuncu başlığına girsek benzer muhabbetler.

sent via GSC

sent via GSC

Habire sneijdercilar sneijdersporlular diyen Belhanda taraftarina az bile demis Can

Yav de gidin hadi kovalera, İorfa'dan bile kötü transfer demek mi normal eleştiri oluyor? Bunları yapanların çoğu da Belhanda trolleri adam doğru söylemiş. Aptalca alakası olmayan gollerde bile dalga geçerek eleştirdiniz sürekli bence yedik oturduk diyin daha güzel olur.

sent via GSC

sent via GSC

Bireysel bir fantezi değil, haklılık payı var. Belhanda'yı anlamsızca savunan, kral ilan eden 3-4 kişi gelip giydiriyordu Muslera'ya sürekli. Öyle adam akıllı eleştiri de değil, aynı Belhanda'yı savunurken yaptıkları gibi saçma sapan laflarla dalga geçercesine yapıyorlardı. Gönderin bunu, 3 yıldır tonla para alıyor hiçbir şey yapmıyor, kovalera vs vs. Muslera'yı savunanlar bu adamın kalitesi belli, göndermek falan abartı tepkiler diyordu ve muslera fanboyu ithamlarıyla doldu buralar. Aynı Belhanda'yı eleştirenlere sneijdersporlu dedikleri gibi. Kutuplaşmayı Can'ın bireysel fantazileri yapmıyor, o trol tayfa yapıyor.

Bu aralar da Fernando için aynı şeyler yaşanıyor. İyice can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Adam akıllı eleştiri yapana laf eden yok. Mesela @Rahmi Aslan da biraz abartıya kaçsa da eleştiriyordu ama niyeti trollük değildi bence.

Yapılan bir röportajında, Muslera ya minik oğulları Kailash' ı da ileride kaleci yapıp yapmayacağı sorulunca:
Kesinlikle olmasını istemem, benim yaşadığım haksız eleştirilerle onunda yüzyüze kalmasından ben de, hiç kimse de memnun olmaz. demişti.

Tam bir gerçek bu işte.. Forvetlerin kaçırdığı gollerden 5-0 / 6-0 olabilecek olan maç, dafansın da beceriksizlikleri dahi es geçilerek, kalecinin minik hatasıyla yenilen golle kaybedilen bir maçın tek günah keçisi yapılmak, her kalecinin bazen kaçınılmaz kaderi oluyor maalesef.

Gerçekten en zor mevki kalecilik 90 dk tam konsantre olman lazım hata yapma lüksün yok üstüne ekstra ekstra işler yapman gerekiyor zamanlama hatası , erken yatma , yer tutma hiç bir tür hata yapmaman gerekiyor yaptığın an 89 dk iyi olsanda 1 pozisyon yüzünden söylenmeyen kalmaz burak öküzü mesela 90 dk saç baş yoldurur 1 tane şansa götüne çarpar gol atar hiç eleştiri almaz.

Sadee Muslera'ya değil her futbolcuya en ufak hatada yapılan müthiş bir linç var. 1-2 senedir olan şeyler bunlar. Ana avrat dümdüz gidiliyor futbolculara. Gomis ve Fernando'yu beğendiremiyoruz yahu ötesi var mı? Galatasaray tarihinin mevkilerinde en iyi 10-15 oyuncusu arasındaki adamları beğendiremiyoruz. İnanılmaz aç, yok etmeye kodlu, doyumsuz bir taraftar kitlesi yetişiyor alttan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt