#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek begenmedigim sey Negredo nun asirtmasinda kaleden cikmasiydi.

Orada ya kalede kalacakti ya da daha erken cikacakti. Gol olmadi Allahtan, bunun disinda kusursuz bir mac cikardi gercekten efsane.

Verin lan tapuyu bu adama.

Seni bu takima alandan Allah razi olsun. Senin hakkini yiyenin Allah belasini versin.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Adam bir kere sampiyonluk modunu acti.

Bundan sonra kacis yok. Hey gidi hey Fabri denen mali öve öve bitiremiyordunuz, ancak tirnagi olur Muslera nin. Muslera bir aralar formsuz olabilir ama Fabri nin en formda hali Muslera nin formsuz haliyle yarisir zaten ancak.

Biktim su Besiktas sempatizanlarindan.

Adam bir kere sampiyonluk modunu acti.

Bundan sonra kacis yok. Hey gidi hey Fabri denen mali öve öve bitiremiyordunuz, ancak tirnagi olur Muslera nin. Muslera bir aralar formsuz olabilir ama Fabri nin en formda hali Muslera nin formsuz haliyle yarisir zaten ancak.

Biktim su Besiktas sempatizanlarindan.

Sanane la

Insanlanlar yorum yaparken sana mi soracak. Talisca iyi futbolcu oldugu icin begenen uyeler var, rakiplerden bir oyuncuyu begenince besiktas sempatizani mi oluyor? Sen mi karar veriyorsun artik? Ego'ya bak.

Çok sövdük bu sezon ama hakkını verelim Taffarel geldiğinden beri baya formda

Bu da zamanında ne kadar yanlış yönetildiğimizin göstergesi

Sanane la

Insanlanlar yorum yaparken sana mi soracak. Talisca iyi futbolcu oldugu icin begenen uyeler var, rakiplerden bir oyuncuyu begenince besiktas sempatizani mi oluyor? Sen mi karar veriyorsun artik? Ego'ya bak.

Asil sana ne.

Evet bana soracak var mi bi derdin. Egom yok, hem olsa bile sana ne. Git öte de Fiko yu öv dur.

Q7'nin şutu kolay değil. Kameni tam benzer pozisyon olmasa da buna benzerini yemişti Q7'den.

Aman bozma yine. Böyle devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt