#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis hepinizi öpüyor.
7f35eab698d8c1641d2281377d00b125.gif

sent via GSC

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Aynen, iki gülücük atıp alıyor gönlümüzü. Farklı olacağım diye nerede uzun yıllar oynamış topçu var sarıyorsunuz. Barcelona'yı tutsanız Roma maçından sonra Messi'yi falan döverdiniz sanırım.

Ekli dosyayı görüntüle 25805
Ekli dosyayı görüntüle 25806

Aynen, iki gülücük atıp alıyor gönlümüzü. Farklı olacağım diye nerede uzun yıllar oynamış topçu var sarıyorsunuz. Barcelona'yı tutsanız Roma maçından sonra Messi'yi falan döverdiniz sanırım.
Önce Melo sonra Sneijder, şimdi de Muslera. Söyledik bunları hep reis, Sneijder den sonra sıra Muslera ya gelecek dedik ama dinlemedi kimse.

Alıştık artık bizim taraftara reis.

sent via GSC

Ekli dosyayı görüntüle 25805
Ekli dosyayı görüntüle 25806

Selçuk'un da var aynı istatistiği onu niye sevmiyorsun ? :D

Q7 ile arasında 7 gün felan mevcuttu,1 gün yol da eklesek yarına gelmeli EPL de lig başlıyor adamlar hemen erkenden kamp sürecine girdi

Çok taviz veriyoruz bu olaylarda Muslera üzerinden demiyorum aynı şeyleri Melo da yapmıştı yabancı olunca pek ses çıkmıyor

Türk yapsa neler sayılırdı burada gerçekçi olalım

sayın hagi bugün futbolcumuz olsaydı anti yabancı ekolünden gelen arkadaşlar takımı 1 kişi eksik oynatıyor yaşı geçti takımın en fazla kazananlarından maaşı geç yatınca sorun çıkartıyor diye tefe koyarlardı. üstelik haginin agresifliğine neler derdiniz daha o mevzuya girmiyorum.
oynadığı dönem skora katkıda sıkıntı yaşayınca gündeme hemen bu eleştiriler gelirdi. o gün hagi dün sneijder melo bugün muslera. yarın bi başkası
bu yuzden hiç boşuna hagi üzerinden örnek vermeyin. hepimiz birbirimizi biliyoruz.

sayın hagi bugün futbolcumuz olsaydı anti yabancı ekolünden gelen arkadaşlar takımı 1 kişi eksik oynatıyor yaşı geçti takımın en fazla kazananlarından maaşı geç yatınca sorun çıkartıyor diye tefe koyarlardı. üstelik haginin agresifliğine neler derdiniz daha o mevzuya girmiyorum.
oynadığı dönem skora katkıda sıkıntı yaşayınca gündeme hemen bu eleştiriler gelirdi. o gün hagi dün sneijder melo bugün muslera. yarın bi başkası
bu yuzden hiç boşuna hagi üzerinden örnek vermeyin. hepimiz birbirimizi biliyoruz.

Aynı şeyler Türk futbolcular içinde geçerli

Mesela Hakan Şükür transferi günümüzde olasılık olsa,bazıları hemen anadoludan topçu alınmaz diye başımızın etini yerlerdi

Ben sizi anlamıyorum gerçekten.
Takımın başında Fatih hoca var kimsenin götü başı ayrı oynayamaz diyor sunuz, ama burada Muslera'nın kafasına göre izin kullandığını ima ediyor sunuz.

büyükbaş hayvan ihracatı işine giriyor sanırım

ülkemizdeki kırmızı et sorununa derman olacak reis

anguslu bir paylaşımı vardı geçenlerde

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben sizi anlamıyorum gerçekten.
Takımın başında Fatih hoca var kimsenin götü başı ayrı oynayamaz diyor sunuz, ama burada Muslera'nın kafasına göre izin kullandığını ima ediyor sunuz.

Yoo kimse öyle bir şey ima etmiyor

Sadece fazladan izin kullanmaması gerektiğini söylüyoruz

Yarın bilemedin Salı günü gelmeli yoksa fazladan izin yapmış olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt