#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serdar'a bile neler sayıldı reyis hiç sanmıyorum

Geçen sene takımın en istikrarlı isimlerinden biriydi hala bir çok kişi hakkını vermiyor

Mesela bir sakatlık yaşasa hemen çıkacaklar kronik sakat,geçen sene övenler nerede diye
yani acayip bi ortam olusmaya basladı uzun süredir haklısın. anlaşamadığın bi adam çıkar yerli oyunculara sempati besliyosun diye yabancıya sallar, yabancılara sempati duyarsın anlaşamadığın uye çıkar yerliye sallar. fikoyu rızayı falan sevmediğini ima edersin mesela yeni yeni bitirim olmus tipler çıkar onlara saki çeker her taraflarını cilalar karşılık verirsin bukez ben ne yaptımki denir. dursuna söversin bi başkası gelir olmayan aklıyla dursun şakşakçılığı yapar arandaki meseleden dolayı. bjklıları mesela aşırı romantıklıkle suclarsın sohbetın muhabbetın ne olduğundan bi haber bi tip gelir muslera üzerinden romantiklikle suclar seni yani hersey acayip bi hal aldı. eleştiriler yorumlar gözlemden fikirden uzak ikili husumetlerin sidik yarısına dönmüş vaziyette.
beni aşıyor cidden bu muhabbetler artık.herkes yesin birbirni.

Selçuk mevzusu Sneijderle alakalıydı.Takımı eksik bıraktığını düşünüyordum millet 2-3 güzel golüyle tav oluyordu ama takım oyununa ciddi zarar veriyordu

Zaten bizden gittikten sonra bitik vaziyette olduğu Nice macerasıyla belgelendi.Ha belki dersin hazırlık kampı görmedi vs diye adamlar sezon sonuna kadar bile tahammül edemediler

Selçuk mevzusu ise size katılıyorum şuan bitik vaziyette aşırı maaşından dolayı gitmesini istiyorum.Ama hocanın göndereceğini sanmıyorum bu tür konularda fazla duygusal.Selçuk İzlanda maçında atmış olduğu bir golle hocanın kariyerini uzatmış kişidir.Hoca bu tarz şeyleri çok önemsiyor.Donk yerine adam bakmaması da sırf bundan kaynaklı.Ortaya bir şeyler koyan her futbolcuya hakkını veriyor

Ben her Türk futbolcu harika,mükemmel diye bir iddiam yok sadece bazı yabancılara gereğinden fazla değer veriyoruz.Misal daha 2 hafta önce Carole diye ölüp bitenler vardı

Seni bilemem ama benim açımdan Sneijder, Melo, Elmander, Muslera etc. o değeri hakeden futbolcular. Ben 24 yaşındayım, Galatasaray'ı takip ettiğim/hatırladığım süreç içerisinde gördüğüm en kaliteli yabancı topçular bunlar. Zaten bunların bulunduğu dönemde tekrar ayağa kalkıp milletin içinden geçmeye başladık.

He misal Denayer öyle muazzam bir performans göstermedi ama ben adamın yaptıklarından dolayı sevgi besliyorum. Çünkü samimi olduğuna inanıyorum. Aynı şey Podolski, Drogba gibileri için geçerli değil mesela. Baktığında onların da söylemleri bu yönde ama bana samimi gelmiyorlar.

Türk futbolcularında da dediğim gibi daha fazla aidiyet beklerken tersi olunca tepki oluyor. Ayrıca yabancılara nazaran daha çok bilgi alabiliyor medya ve daha fazla üzerlerine gidebiliyor. Böylece taraftar daha fazla etkilenebiliyor.

Şu son genelini başarılı geçirdiğimiz dönemde karakteriyle de ön plana çıkmış kaç tane Türk topçumuz var? Semih Kaya, Gökhan Zan, Serdar Aziz, Sabri Sarıoğlu şu an için aklıma gelenler. Biri kadro dışı kalınca para sallayarak video çeker, biri gol atıp aptal aptal triplere girer, biri stadımıza gelip taraftara sallar. Ee bunları gören insanların da tepki koyması doğal. Abartan tabii ki de var ama genelde tepki gösterilen Türk futbolcular için sebepler de belirtiliyor.

hosgeldiniz heis yine haklisiniz
hoşbulduk hayri hocam keşke ben haksız olsaydım da sevgili kaptanımız takımın başında sahaya çıkıp sezona kupayla başlama hevesini tatilin şeyini çıkarmaktan önde tutsaydı..
boşverelim tuttuklarına sayalım artık..
bir söz vardı hani tam zamanı;
" herkesi bir zaman kandırabilirsiniz
bazılarıni her zaman kandırabilirsiniz
ama HERKESİ HER ZAMAN KANDIRAMAZSINIZ"
söz konusu GALATASARAY ise babamı da babamın oğlunu da tanımam.0 tolerans her zaman.önceliğimiz, felsefemiz, zayıf noktamız her daim GALATARASAY olmuştur, olacaktır.

Hadi Melo Melo diye herkes adama yüklendi belki siz de medya tarafından zehirlediniz gitmesine alkış tuttunuz, Sneijder gibi bir adama nefret beslediniz de ulan Muslera gibi sembol olmuş adama kin beslemek için ne yaşadınız ulan hayırsızlar.

Allah kahretsin böyle taraftarı. Utanın be utanın.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt