#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında Mondragon için yaşlandı, yabancı sınırı açısından da genç bir yerli kaleci gelsin diye düşünürdüm.

Günlerden bir gün Mondragon gitti ve maalesef yerine öyle bir kaleci hiç gelmedi. Muslera gelene kadar yıllarca kaleci kurbanı olduk.

Bugün ise FFP ortamında acele karar verip Muslera'yı tamamen kaybetmekten ise, ücretinde indirime gitmesi teklif edilip bu konuda anlaşılıp, daha makul bir ücret ile devam etmesi ve yer yer İsmail Çipe'ye de şans verilmesi en iyi seçenek olabilir.

Zamanında Mondragon için yaşlandı, yabancı sınırı açısından da genç bir yerli kaleci gelsin diye düşünürdüm.

Günlerden bir gün Mondragon gitti ve maalesef yerine öyle bir kaleci hiç gelmedi. Muslera gelene kadar yıllarca kaleci kurbanı olduk.

Bugün ise FFP ortamında acele karar verip Muslera'yı tamamen kaybetmekten ise, ücretinde indirime gitmesi teklif edilip bu konuda anlaşılıp, daha makul bir ücret ile devam etmesi ve yer yer İsmail Çipe'ye de şans verilmesi en iyi seçenek olabilir.

Bestas, Fabriyi nasil bulduysa bizde bulmaliyiz oyle.

Kaleci icim 4m senelik acayip cok para

Doymuşluk olduğunu düşünmüyorum, daha önce de izledik bu filmi. Ne zaman takımın formu yükseldi Muslera da toparladı. Mondragon mesela, hatırladığım kadarı ile bizde oynadığı dönemin büyük bölümünde öyle değildi, takım kötü olsa bile o düşmüyordu.

Mesela

Ilk adayim Athletic Bilbaoun genc 23 yasinda kalecisi Alex Remiro, Huesca gibi les takimda muazzam performans gosterdi. Hocasiyla kavgali firsat transferi olur.

4-5m bitebilir

DORinsight'ın yaptığı araştırmada Türkiye'de 2018'in en iyi futbolcusu Muslera, en iyi teknik direktörü ise Fatih Terim seçildi.

aldığı ücret çok yüksek yoksa 36 yaşına kadar dursun problem değil.

ama böyle yüksek ücret vereceksek bende performansını eleştirme hakkı elde ederim.

biraz kendine çeki düzen ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt