#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selçuk ile eren beckham'ın yandan yemişi oldugu icin dogru bir önerme
Musleranın son yıllardaki performansı selçuk tan farklı değil ama taraftar Selçuk'a etmedik küfür bırakmazken musleraya tepki çok az hatta yok. Eren zaten hiç başarılı olmadı ki bizde yanlış bir örnek olmuş ayrıca sempatiklikten dem vurana Beckhamla gelmende çok garip :)

SM-C5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Musleranın son yıllardaki performansı selçuk tan farklı değil ama taraftar Selçuk'a etmedik küfür bırakmazken musleraya tepki çok az hatta yok. Eren zaten hiç başarılı olmadı ki bizde yanlış bir örnek olmuş ayrıca sempatiklikten dem vurana Beckhamla gelmende çok garip :)

Selçuk 4 yıldır top oynamıyor neyden bahsediyorsun.

Adam daha geçen sene şampiyon olurken yaptıği kurtarışlar ile sana belkide sampiyonluğü getiren herif.

Kalecilik nankör meslek, 5 tane net golü çıkarırsın bir hata yaptın diye muslera kötü muslera boktan.
Selcuk ile muslerayi bir tutmak talihsizce bir yazı olmuş.

alın işte tipik bir Türk taraftarı...nedense hep bizim bu ülkede beğenilmeyen birinin aldığı ücret üzeri eleştiriliyor....bu Muslera geçen sezon bizi şampiyon yaparken neredeydiniz?....milletin gözüne sokar gibi alayınızı çektiğiniz o 4. yıldız bu adamın sayesinde gelmedimi?...biraz birine çöp derken bu takıma neler kazandırmış ona bakında öyle laf atın...iyi o zaman alın bende size soruyorum şimdi...Musleranın bizde 4 şamliyonluğunda direk Şampiyonlar Ligi'ne katıldığımızdan 80 Milyon € kazandırdı ona ne demeli?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Adam daha geçen sene şampiyon olurken yaptıği kurtarışlar ile sana belkide sampiyonluğü getiren herif.

Kalecilik nankör meslek, 5 tane net golü çıkarırsın bir hata yaptın diye muslera kötü muslera boktan.
Selcuk ile muslerayi bir tutmak talihsizce bir yazı olmuş.
Bir tuttuğum yok sayın renktaşım konudan uzaklaşmayalım. Vurgulamak istediğim esas şu Musleranın gösterdiği performans/aldığı maaş / gördüğü tepki üçgeninde dünyanın en şanslı futbolcusu bana göre. Bu performansa bu maaş asla kabul edilemezken bu sonuca taraftarın tepkisinin sınırlı kalması düşündürücü. Ben bu az tepkiyi sempatik kişiliğine bağladım durum bu. Selçuk kadar istikrarlı bir şekilde kötü değil arada düzeliyor ondan ses çıkarmıyoruz dersen onu da anlarım

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yine hücuma çıkarken bir top kaybı
Yine kalemize gelen ilk top gol oldu
Yine Muslera topa hamle bile yapmadı izledi sadece

Artık ezbere yediğimiz goller bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt