#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mikser Altan terbiye ve saygı sınırlarını asiyorsun. Ben sana saygısızlık yapmadım. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğun çok belli. Benim yazdıklarımı okusaydın birkaç gün önce mesleğimi yazmıştım. Ama seninle ilgili ciddi şüphelerim var. Sen yine mikserlige devam et. Benden uzakta..

umrumda degil ki meslegin
buyuk ihtimalle dansoz falandir cevap vermemek icin bu kadar kivirdigina gore
sordugum soruya cvp vermemek icin attigin 5. post
sizin gibi herifler niye uye oluyorsa foruma
gordunuz mu tabloyu size demistim diyorsun sonra soru sorunca takla atiyorsun
ne yapmamizi istiyon anlamadim
neyse bi daha sorayim su sekilde

1548417232056.png

bitiyor ve oylama kolonlarini ve istatistikleri ayni olan karius ve musleranin neden bu kadar farkli yerlerde oldugunu izah et. tablodaki verilere gore sadece
bakalim yine konuyu degistirecek misin

Muslera 4 fazla macla ayni kurtarislara falan gelmis. Yani ortalamasi Kariusa göre düsük ve o average ratingde Musleranin ratinigini düsürüyor. Ayni sey whoscored sayfasindada oluyor. Böyle sayfalar bir de pas oranina falan cok önemli görüyorlar ve fazla deger koyuyorlar diye, Selcuk gibi rezil fazla pas atip ve oraninin yüksek tutabiliyor diye, böyle sayfalarda gayet iyi ratingleri oluyordu.

Mesela iki oyuncunun pas orani hemen hemen ayni olur, ama Oyuncu 1 Oyuncu 2 ye göre 10 pas daha fazla atiyorsa, Oyuncu 1 daha fazla pas hatasi yapti diye onun ratingi düsüyor.

Bir de kaleci hatasi yaptigi an, acayip boktan rating verebiliyorlar. Mesela Akhisara karsi Muslera 4,8 puan almis... Bu acayip düsük rakam ve ortalamasinin icine ediyor

umrumda degil ki meslegin
buyuk ihtimalle dansoz falandir cevap vermemek icin bu kadar kivirdigina gore
sordugum soruya cvp vermemek icin attigin 5. post
sizin gibi herifler niye uye oluyorsa foruma
gordunuz mu tabloyu size demistim diyorsun sonra soru sorunca takla atiyorsun
ne yapmamizi istiyon anlamadim
neyse bi daha sorayim su sekilde

Ekli dosyayı görüntüle 39157

bitiyor ve oylama kolonlarini ve istatistikleri ayni olan karius ve musleranin neden bu kadar farkli yerlerde oldugunu izah et. tablodaki verilere gore sadece
bakalim yine konuyu degistirecek misin

Mikser Altan mesajını yeni okudum. Seviyeni çok iyi belli ediyorsun. Senin seviyene inmeyeceğim. Bu sana son mesajım. muhatabım degilsin. Haaa unutmadan dansozluk en çok mikser lakabını kendine yakıştıranlara yakışır.. Mikser de kıvırır, dansoz de kıvırır.. Yürü git. Beni ağzına alma, ismimi de anma. Seni banladım.

Ben hiçbir tartışmadan kaçmadım, kaçmam. Karsımdaki kişi hakaret, kufur etmediği, alaycı kelimeler kullanmadığı muddetce her tartışmaya sonuna kadar varım.

Uzulerek belirtmeliyim ki, burada cogu forumdaş kendi düşüncesinde olmayan kişilere tahammul edemiyor. Saygısızca, kustahca , hakaret içeren kelimeler kullanıyor. Hal böyle olunca da ortada tartışma felan kalmıyor , birbirlerine laf gecirme yarışı başlıyor. Çogu kaba, argo, cirkin kelimelerle.. Bu konuda çok doluyum, ama şimdilik susuyorum. Herkese kufursuz, hakaretsiz, karsıdaki insanı rencide etmeyecek, saygılı forumlar diliyorum.

ha ha ha adam gibi sorduk cvp mi verdin yoksa anlamadiysan sende gariplik mi var dedin
asparagas erol
dolman iyi olmus cunku bos adamsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt