Üye Görüşü 1 Haftan Var Abdürrahim, Yoksa Mustafa Cengiz Yolcu!

Berkay Saraçoğlu

Tecrübeli Üye
bunlar 2 3 transfer yapsa da mayısta gider bence tahammül etmezler daha fazla

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Hic bosuna dalga gecmeyin, Galatasaray'da Fatih Terim'i getirince pacayi kurtaracagini sanan bir Dursun Özbek vardi.

Ben bu beceriksizlik devam ederse olacaklari simdiden söyleyeyim dedim.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Bugünkü menü de Kelle Paça

timthumb%20(1).jpeg

Gürkan Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Eger su 1 haftada Serdar Aziz bedava giderse, ki bu Galatasaray tarihinin Großkreutz ve 1-2 hadise ile birlikte en büyük faciasi olur, en az 3 kaliteli oyuncuyu birden bu takima getiremezseniz bu taraftar sizi döve döve, söve söve gönderir. Galatasaray'dan ne yönetimler ne yöneticiler gecmistir, koltugunuz saglam diye düsünmeyin.

1 kongreye bakar, hop hemen gidersiniz. Sirf Dursun rezaleti bir daha yasanmasin diye iki secimi birden kazandigini unutma, ortada bir alternatif yoktu ve bundan dolayi secildiniz. Maalesef hep destek verdik, tek laf etmedik, 6 ay Eren'e mahkum ettiniz, Sampiyonlar Ligi'nde 2 Porto macini forvetsizlikten verdik. 10 milyon euro gelir kaybimiz oldu. Simdi Serdar Aziz en az 3-4 milyon euro edecek bir stoperdir.

15 milyon euro civari bir parayi nasil bulup kulübün kasasina koyacaksiniz? Galatasaray'in yok edilen paralarinin hesabini vereceksiniz efendiler!

Burasi Galatasaray, herkes ayagini denk alsin. Forveti Eren, stoperi Ahmet, orta sahasi Selcuk degil bu takimin. Haddinizi bilin.
.
IMG_20190105_182236.jpeg

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Murhan cidden bu kadar kasmana gerek yok kardes birak oluruna

Kenan Ünal

Baba Gündüz
CakC6gFpC.jpg

Murat Apoyu uyurken basiyor.

Arda Rami

Aslan Üye
Çok abartılıyor bu transfer işleri.

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Galatasaray bu yönetim tarafından, sezon başından bu yana, bilinçli bir şekilde zayıflatılmaktadır.Yönetim emir almışçasına bariz üstüste hatalar yapmaktadır.İstifa etmedikleri her gün geç kalınmaktadır.

Alper Yılmazlar

Baba Gündüz
Sadece transfer filan değil. Geldiklerinden beri aģlamaktan ve yalan konusmaktan baska hic bir bok yemediler. Galatasaray Dursun Özbek'in kurdugu takımla ve Fatih terimle sampiyon oldu acı ama gercek. Acı olan dursun özbek'i tekmeyle kovduk küfürlerle yolladık yerine gelen adamlar aynı potansiyelde.

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Sadece transfer filan değil. Geldiklerinden beri aģlamaktan ve yalan konusmaktan baska hic bir bok yemediler. Galatasaray Dursun Özbek'in kurdugu takımla ve Fatih terimle sampiyon oldu acı ama gercek. Acı olan dursun özbek'i tekmeyle kovduk küfürlerle yolladık yerine gelen adamlar aynı potansiyelde.
Başka kim adaylıgını koyduda secmediler kardes zorla yakasına yapısıp birine aday ol diyecek halleri yok. Tekrar Dursun mu gelsin?

Alper Yılmazlar

Baba Gündüz
Başka kim adaylıgını koyduda secmediler kardes zorla yakasına yapısıp birine aday ol diyecek halleri yok. Tekrar Dursun mu gelsin?
Kulübün maddi durumunu biliyolar kardes o zaman aday olmayacaklar bu kadar basit. Galatasaray batıyosa da batar kayyuma mı atanıyosa atanır. Orası ağlama yeri değil icraat yeri potansiyelin yoksa gecmeyeceksin. Dursun gitti x geldi ne farkı var ne yaptı mustafa cengiz geldiginden beri az bir süre mi bu gecen süre

Koray Akgerman

Aslan Üye
Dursun ffp 10 milyon kar etmemiz gereken yilda 140 milyon zarar etme , 3 ay sonra oteline gelecek turist icin kendi oteline rezervasyonu euro uzerinden yaparken rivayi ve floryayi tl uzerinden satan, sayisiz yalan ve skandala imza atip sifir sampiyonluk ve sifir derbi galibiyeti ile 2.5 sene geciren yavsagin tekidir.

Orada net ve omurgali olalim ve yedigi haltları unutmayalim.

Dursun haindir, GS in gelmis gecmis en capsiz, en berbat baskanidir.

Alper Yılmazlar

Baba Gündüz
Dursun ffp 10 milyon kar etmemiz gereken yilda 140 milyon zarar etme , 3 ay sonra oteline gelecek turist icin kendi oteline rezervasyonu euro uzerinden yaparken rivayi ve floryayi tl uzerinden satan, sayisiz yalan ve skandala imza atip sifir sampiyonluk ve sifir derbi galibiyeti ile 2.5 sene geciren yavsagin tekidir.

Orada net ve omurgali olalim ve yedigi haltları unutmayalim.

Dursun haindir, GS in gelmis gecmis en capsiz, en berbat baskanidir.
Dursunun potansiyelinde adamlar bunlar. O cıkıp yalan konustu bunlarda cıkıp yalan konustu bi fark göremiyorum.

Söyledikleri hangi olayı yaptılar su zamana kadar ben 1 tanesine sahit olmadım
Uefa ceza filan bi kenara atıyorum söylediği hangi projeyi icraat döktü
Transfer de bu kadar basarısız yalancı bir yönetim uzun seneler görmemistim. Insanların gözünün icine bakarak yalan konustular resmen

Üst Alt