Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Üye Görüşü 1 Haftan Var Abdürrahim, Yoksa Mustafa Cengiz Yolcu!


Valla haftaya maca santraforsuz cikarsak hele hele 1 subat itibari ile FT nin istedigi en az 2 santrafor ve 2 stoper alinmazsa zaten m.cengiz ve yonetiminin gonderilme sureci baslar 1 subat itibari ile.

Taraftar-yonetim gerginligi yonetimi bitirir, çok net !
 
Transfer nöbetinde yazdim gibi bu ikili bence kendi islerini halletdikten sonra erken secime gidip kacacaklar. Cünkü insan bukadar vurdum duymaz olamaz. Hic bir plan proje yok, biz daha uzun dönemler burda kalacagiz dedirten bir tane hamleleri yok.

Arkadas yaz transfer döneminde Forvet alamadin bütün yarim sezon takim bunun sikintisini cekti. Kac ay zamanin vardi isini ciddi aldiysan iki ay önce baslardin oyuncularla görüsmeye ön sözlesme yapmaya. Eger böyle birsey yapsalardi transferin ilk gününde bir kac tane imza atilirdi.

Ama gördük ki satilmis kalemlerine bu geliyor su geliyor diye insanlari oyaliyorlar, gecen dönem Modeste bu dönem Falcao ve Alan oldu. Lig basliyacak hala ortada yeni bir transfer yok. Bir tek Kampa katilan müzmin sakat Emre, stoper aldik adam son bir maca cikacak bu nasil birsey anlayan varmi? Ulan kendi ligin basliyacak bize ne adamlarin durumundan sen 3.2 milyon Euro verdin mi bonservizine gelecek catir catir kampa katilacak.

Dursundan daha kötüsü gelemez dedik ama bu ikili cidden dursunun tahtinda gözleri var beceriksiz capsiz olmak dan, bunlar belki dursun gibi calmadi ama kendi islerini halletdi.
 
Hayır yani ne yapmaya çalışıyorlar? Normal bir yönetim ilk yarı yaptığı becerisizlikten sonra bütün transferlerini hazırlık kampına hazır ederlerdi... Bunlar da başşşşakı şampiyon yapmak için getirilen projelerden mi acaba?
 
cumartesi tam 3 hafta olacak konuyu acali.

abdürrahimin galatasarayla iliskisi artik kesilmistir, bir kac güne istifasini verip inzivaya cekilebilir

futbol aklimiz abdürrahimse sampiyonluk hayal
 
Üst Alt