1 Haftan Var Abdürrahim, Yoksa Mustafa Cengiz Yolcu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1 Haftan Var Abdürrahim, Yoksa Mustafa Cengiz Yolcu!

Dursunun potansiyelinde adamlar bunlar. O cıkıp yalan konustu bunlarda cıkıp yalan konustu bi fark göremiyorum.

Söyledikleri hangi olayı yaptılar su zamana kadar ben 1 tanesine sahit olmadım
Uefa ceza filan bi kenara atıyorum söylediği hangi projeyi icraat döktü
Transfer de bu kadar basarısız yalancı bir yönetim uzun seneler görmemistim. Insanların gözünün icine bakarak yalan konustular resmen

Bu yonetim ffp ye dikkat ediyor oncelikle. Aksini iddia edemeyiz.

2.si derbi galibiyetleri var.

Son sampiyonlar.

Gomis olayi faciaydi. Ama bir finans direktorunu yolladilar. Hesap hatasi yapmis vs

Dursun ve aysal ffp acisindan mahvettiler klubu. Simdi bunlarin pisliklerini temizlemek m.cengize kaldi.

Simdi de Garry kesin olarak gitmeden hamle yapmaktan cekiniiyor olabilirler.

Dolayisi ile net yorum icin 1 subati beklemek lazim. Heee orada sicarlarsa o zaman bu yonetimin net olarak gitmesi gerektigini soylerim bende.

Su an sakinim, bekliyorum. 1 subatta net konusurum.

Bu yonetim ffp ye dikkat ediyor oncelikle. Aksini iddia edemeyiz.

2.si derbi galibiyetleri var.

Son sampiyonlar.

Gomis olayi faciaydi. Ama bir finans direktorunu yolladilar. Hesap hatasi yapmis vs

Dursun ve aysal ffp acisindan mahvettiler klubu. Simdi bunlarin pisliklerini temizlemek m.cengize kaldi.

Simdi de Garry kesin olarak gitmeden hamle yapmaktan cekiniiyor olabilirler.

Dolayisi ile net yorum icin 1 subati beklemek lazim. Heee orada sicarlarsa o zaman bu yonetimin net olarak gitmesi gerektigini soylerim bende.

Su an sakinim, bekliyorum. 1 subatta net konusurum.
Derbi galibiyetleri fatih terim'e yazar cok net. Dursun özbek zamanı olsaydı da iceride sampiyonluk yolunda o galibiyetler gelicekti. Yönetimsel boyutu bu değil olayın. Bende bekliyorum sabırla, ama söyledikleri yalanlar çok fazla. Güvenimi fazlasıyla sarstılar

Yaz transfer döneminde yapılan hataların telafisi için şuan önünüzde bir seçenek var. Burası Galatasaray, ikinci bir hatayı kaldırmaz.

3 kaliteli transfer dedik 1'i Emre Tasdemir oldu. En azindan Alan malan gelsinde konu güme gitmesin!!!

8781.jpg

Oğlum sen kimsin de GS başkanını tehdit eder gibi konuşuyorsun. Kimsin ki sen GS başkanını gönderiyorsun. Geçmişsin klavye başına tek elle post yazıyorsun. Haddinizi bilin lan. Eleştiri değil bu
Kac yildir forumdayim, kimi tehdit etmisim? Olabilecekleri söyledim, biraz ilgi cekici bir baslik secilmistir :) Bu hafta transferinden memnun olsam da 3-4 milyon euroya stoper alindi. Forvetimiz hala yok. Kampta forvetsiz calisiyoruz. Sonra bileklik satmak zorunda kaliyorlar, kombine al, forma al, kesintisiz destek ver, maclara git, GSStore'dan 1000lerce liralik alisveris yap. Sürekli laflar.

Yöneticiler önce Galatasaray'in büyüklügünün farkina varacak. Bunu idrak edemeyen kac yönetici buhar olup gitti. Bilmem kac kupali Hamza Hamzaoglu'nu suan hatirlayan var mi mesela? 6 aydir forvetimiz yok.

Üst Alt