#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

vzu2y.jpg

Bu formayi hic begenmemistim ama sadece Lincoln'un adini yazdirmak icin almistim. Cünkü alternatif formalar daha yoktu ben izindeyken.

Bir numarasini gormedik. Nazli futbolculardan. Futbolcu dedigin disiplinli olucak, gerçi o zaman takim bile disiplinsizdi birde boyle oyuncular tuz biber oluyordu.

Bu adam illa pohpohlanacaktı lakin yer yüzünde gördüğüm en önemli yeteneklerden biriydi.Şayet kendine baksaydı Brezilya Milli Takımı'nın efsanelerinden biri olurdu.

linc geldiginde 3 yasında oldugun icin hatırlamıyorsundur normal ancak kendisini özhan canaydın almıstı

Laf atmak için atılan mesaj.

Lincoln'ün daha çamurlu Gençler maçında attığı golü falan hatırlıyorum. Manisa'yı 6-3 Rize'yi 5'lediğimizi iyi hatırlıyorum.

Gerçek taraftar bunları asla unutmaz. 20 sene sonra daha Sneijder'li maçları unutmam..

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu adamı schalkede ve gsden hayranlıkla izlerdim cok beğeniyordum bence dünyada sayılı yeteneklerindendi.

Schalkede oynarken schalke maclarını kacırmazdım gsye gelince şampiyon olmuş kadar sevinmiştim

Arda Lincoln Mehmet topal kewell baros nonda meira de sanctis şu adamlar bugün kadroda olsa ilk 11 in çoğu kesik yer. O takıma adam akıllı 2 tane bek 1 de melo gibi adam alsak uçardı

Üst Alt