#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

FC+Schalke+04+v+Bayern+Munich+MMfg4cpT3gul.jpg

57181685-hamit-altintop-of-schalke-and-lincoln-look-gettyimages.jpg

Ne tesadüf ... benim de demin aklima gelmisti. Bir ara youtube'da Berlin'e karsi oynadigimiz macin perfomansi vardi, onu ariyordum, ama video kalkmis herhalde.

sneijder'den daha yetenekliydi ama sneijderin çeyreği kadar profesyonel olamadığından kariyeri sönük kaldı.Belkide göçek o frikiğini saysaydı efsane oyuncu bile olabilirdi.

Gerçek bir liderdi.Bu kadar az zamanda bu kadar çok keyif veren başka bir futbolcu hatırlamıyorum. Drogba Efsanesi dışında çünkü tam manası ile bizde oynadığını sadece biz değil Türkiye bile idrak edemedi.

O zamanlar bizim evde internet yoktu.internet kafeye giderdim youtube dan videolarını izlerdim her haber sitesine bakarım gelmişmi diye gelene kadar internet kafelerde reisi bekledim.

Locker room cancer, gelmesine nekadar sevindiysem, gittiginde de okadar bayram yapmistim. Rahmetli Özhan Baskan´in göz yaslari icerisinde, "avrupanin en iyi 10 numarasini getirdik" dediginde nekadar duygulanmistim. Aziz Yildirim´in her yildiz transferindan sonra gözlerimiz cikardi bizede Carrusca, Pinto felan gelirdi. Sonunda bizde getirmistik yine bir yildiz, cok degisik duygular icindeydim.

lincoln gelmeden önce feneri yıldınz futbolcu transferler fotolarını paintte boyar gsli formalar giydirirdim. bu adam geldikten sonra paint kullanma yeteneğimde gerileme oldu çünkü artık asla başkalarının yıldız futbolcu resimlerini shoplamıyor, linconlün resimlerini profil resmi yapıyordum..

linconle olan sevgim ne zaman volkan ile karı mevzusu yaşadı o zaman azaldı.. hele brezilyadan devre arasında kampa gelmeyip, tef çalmasıyla ilişkili resimlerin medyaya düşmesi beni utandırdı..

Dünyada topun ayağına en çok yakıştığı oyunculardandı Lincoln reyiz. O yeteneği izlemesi büyük keyifti gerçekten. Keşke daha faydalı olabilseydi.

Fener maçındaki frikik golü çift vuruş diye iptal edilmişti.Ben tam hatırlamıyorum.Doğru muydu o karar?

Maalesef.Hakem çift vuruş verdi ama Lincoln efendi dalgınlığından görmedi veya bir anlık unuttu,doğrudan kaleye vurdu harika bir gol oldu ama iptal edildi maalesef.

1-1 di o frikik olduğunda skor.Gol sayılsaydı 1-2.Belki de yenecektik işte.

Üst Alt