#10 Felipe Melo (ARŞİV2) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

Engin ve emre gibi 2 tane pres yapan ve tempolu oyuncu yerine hamit ve amrabat geldi. Melo nun kotu oynamasının nedenlerinden biride budur.

Bu adam ne zaman bildiğimiz Melo olur takım 1-2 seviye atlar hem defansta hem ofansta.. Yoksa işimiz hiç kolay değil...

zerre kadar şuç bulmuyorum meloya.ya bu adama ihtiyacımız belliyken adamın ederi de az çok belliyken 3.5 ay sürdü adamı almak.10 gün uğraş olmuyorsa yeni birine yönel ne demek ağustosta transferi bitirmek.al işte alternatifi olmayan mevkide oyuncun saha yürüyor.yönetimin transfer anlayışı bitik ya çilek ayağına bizi uyuttular,yapılması gereken transferler yapılmadı yapılanlarda çok geç yapıldı.

Ne alakası var arkadaşım

Umut daha Galatasaray bile sezonu açmamışken gitti kendi başına Ankaragücü tesislerinde antremanlarına başladı ...

Sen profesyonel oyuncusun Juventus'un da sözleşmeli futbolcususun seni kampa almıyolarsa bile gidersin zamanında kendi başına çalışmalarına başlarsın ...

Kimse bana Melo'nun fiziki düşüşünde yönetimi suçlayamaz bu kadar laubalilik olmaz adam resmen yattı da yattı milletin kıçından terler çıkarken ...

Maalesef kozmopolit bir yönetimim var şu anda, çeşitli fraksiyonlar birbirinin kuyusunu kazmakla meşgul sanki. Gül gibi işleyen, takım kimliği kazanmış bir onbirimiz varken, takımın temel hatlarından Melo' nun transferi birkaç kuruş için aylarca geciktirildi, bununla kalınmayıp Hamit ve Amrabat gibi iki kapalı kutuya 20 milyon Euro masaya bonkörce batırıldı. Bu diğer mütevazi yerlileri de derinden etkiledi. Hamit ve Amrabat' ın takımı bozacağını öngören bazı yiğit renkdaşlar, forumda çeşitli grupların mobbingine kurban gittiler. Haftalar geçti ortaya çıkan şey şu: Geçen sezonki takım takımı arıyoruz! Takımda ciddi kopukluklar var. Orduspor maçında son anlarda yine doldur boşaltlara, uzaktan şutlara kaldık. Nerede o fb'yi sahasına hapseden takım. Emre ve Engin yerlerine geri dönmedikçe, Melo, Selçuk, Hakan, Eboue bunların hepsi aksar. Son haftalarda zengin forvetimiz ile bir şeyler yapıyoruz.

Maalesef kozmopolit bir yönetimim var şu anda, çeşitli fraksiyonlar birbirinin kuyusunu kazmakla meşgul sanki. Gül gibi işleyen, takım kimliği kazanmış bir onbirimiz varken, takımın temel hatlarından Melo' nun transferi birkaç kuruş için aylarca geciktirildi, bununla kalınmayıp Hamit ve Amrabat gibi iki kapalı kutuya 20 milyon Euro masaya bonkörce batırıldı. Bu diğer mütevazi yerlileri de derinden etkiledi. Hamit ve Amrabat' ın takımı bozacağını öngören bazı yiğit renkdaşlar, forumda çeşitli grupların mobbingine kurban gittiler. Haftalar geçti ortaya çıkan şey şu: Geçen sezonki takım takımı arıyoruz! Takımda ciddi kopukluklar var. Orduspor maçında son anlarda yine doldur boşaltlara, uzaktan şutlara kaldık. Nerede o fb'yi sahasına hapseden takım. Emre ve Engin yerlerine geri dönmedikçe, Melo, Selçuk, Hakan, Eboue bunların hepsi aksar. Son haftalarda zengin forvetimiz ile bir şeyler yapıyoruz.

naptık biz :confused:

melonun formsuzluğu abartılıyor ve şehir efsanesi bence! melo yetenekli bir orta saha oyuncusu..ve aşırı özgüveni olduğu için defansı boşluyor gol atmak ve taraftarın gönlünü almak için gereğinden fazla ileri çıkıyor..kafası rahat olmadığı için başarılı olamıyor son hareketlerde.bence burda fatih hoca 1 aydır hiçbşey yapmadan izlemesi garip..melonun yanında bir defansif orta saha olsa misal ceyhun misal dani gibi görün meloyu takır takır oynamıyormu..

geçen sezon sadece ligi düşünen takımda selçuk-melo tuttu ama hedefleri fazla ve uzun takımda her maç selçuk-melo olmaz olamaz olmuyor da ve olmayacakta..melo değil hoca formsuz bence..barca busqeti oynatıyorsa orta sahada fatih hocada oynatmak zorunda defansif orta saha..

dedim olacak..

Geçen seneye göre isteksiz, o ikiye birlerini falan göremiyorum ama toplayacaktık.. Geçen sezonda sonradan açıldı ve sonlara doğru çok iyi değildi..

Geçen seneye göre isteksiz, o ikiye birlerini falan göremiyorum ama toplayacaktık.. Geçen sezonda sonradan açıldı ve sonlara doğru çok iyi değildi..
Sonradan takım açılması falan palavra. Servet, Gökhan, Kazım takımdan kesildi, açıldık! Takıma Semih, Emre, Engin monte edildi. 20 hafta falan aynı 11 ile galibiyet serisi rekoru kırdık. Kötü işleyen takım hiç bir zaman açılmaz, kötü takım kötüdür. Sonlara doğru sorun stresti. Sonuçta yeni kurulan bir takımdı. Stres ve kötü oyun bunlar farklı şeyler. Ama takım yinede çatır çatır şampiyon oldu, medyaya rağmen..

Sonradan takım açılması falan palavra. Servet, Gökhan, Kazım takımdan kesildi, açıldık! Takıma Semih, Emre, Engin monte edildi. 20 hafta falan aynı 11 ile galibiyet serisi rekoru kırdık. Kötü işleyen takım hiç bir zaman açılmaz, kötü takım kötüdür. Sonlara doğru sorun stresti. Sonuçta yeni kurulan bir takımdı. Stres ve kötü oyun bunlar farklı şeyler. Ama takım yinede çatır çatır şampiyon oldu, medyaya rağmen..

Peki Şimdi kötü mü oynuyor?

Yaz aylarında çok laf yemiştim ama yine tekrarlıyorum:İyi ki bonservisini alıp 5 yıllık sözleşme gibi bir hata yapmamışız.Riera vol II gibi kalırdı elimizde.

Bu sene toparlansın,fayda sağlasın ve sene sonu vedalaşalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt