#10 Felipe Melo (ARŞİV2) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

Sonradan takım açılması falan palavra. Servet, Gökhan, Kazım takımdan kesildi, açıldık! Takıma Semih, Emre, Engin monte edildi. 20 hafta falan aynı 11 ile galibiyet serisi rekoru kırdık. Kötü işleyen takım hiç bir zaman açılmaz, kötü takım kötüdür. Sonlara doğru sorun stresti. Sonuçta yeni kurulan bir takımdı. Stres ve kötü oyun bunlar farklı şeyler. Ama takım yinede çatır çatır şampiyon oldu, medyaya rağmen..

renktaş bazen senden şüpheleniyorum :D

İyi veya kötü, geçen sezon olduğu gibi, takım-gibi-oynamıyor. Kollektiflik, yardımlaşma, ruh, pres, düzenli verkaçlar, paslaşmalar eskisi gibi yok. Şahsi futbolculuk ön plana çıktı. Yoksa Orduspor'a karşı kaybetmezdik dün.

Emin ol Ordu'ya da kaybedersin başka takıma da...

Her maçı kazanmak mümkün değil Selçuk ve Melo istediği kıvama gelemedi.. Geleceklerdir.. Geldiklerinde o takım tekrar saydıklarına ulaşacaktır ki çok çok da kötü oynamıyoruz bence..

İyi veya kötü, geçen sezon olduğu gibi, takım-gibi-oynamıyor. Kollektiflik, yardımlaşma, ruh, pres, düzenli verkaçlar, paslaşmalar eskisi gibi yok. Şahsi futbolculuk ön plana çıktı. Yoksa Orduspor'a karşı kaybetmezdik dün.

işaretediklerime aynen katılıyorum özellikle yeni gelenlerde bir kendini ispatlama çabası cok zarar verebilir.

Melo şu anda takımın kilit noktalarından birinde oynuyor. en cok verilen örnek Selçuk daha defansif oynuyor, bu durumda ofans olarak takımın verimini etkiliyor.

Elbet herkes gerçek anlamda kendini bulacak işte o zaman harika olacağız.

Melo geçen sene de biraz sonradan açıldı renktaş mesela , Melo açılınca Selçuk rahatlayacak daha iyi katkı verecek , Hamit'de yavaş yavaş kendini buluyor zaten Amrabat'ı zaten iyi tanıyor ve biliyoruz bu üçlünün (Melo-Selçuk-Hamit) performansı tüm takımı etkileyecek.

Elbet herkes gerçek anlamda kendini bulacak işte o zaman harika olacağız.

Melo geçen sene de biraz sonradan açıldı renktaş mesela , Melo açılınca Selçuk rahatlayacak daha iyi katkı verecek , Hamit'de yavaş yavaş kendini buluyor zaten Amrabat'ı zaten iyi tanıyor ve biliyoruz bu üçlünün (Melo-Selçuk-Hamit) performansı tüm takımı etkileyecek.

mesela Hamit son 2-3 maçtır iyiye gidiyor bu Selçuk' un yükünü hücumda rahatlatıyordu ama sakatlandıktan sonra Selçuk kendini çok yordu, Melo' nun şu anki form durumunda Engin' i cok arıyorum. ben böle fenerasyonun. ırkçılığa 3 maç hakemi omzundan tutana 11 maç.

Melo'yu bu hale getiren Galatasaray külübü ve taraftarı'dır.

Taraftara suç bulmak insafsızca, yönetim ve teknik ekip hatası Melo'nun şu anki formsuzluğu.

Transfer sezonunda geç kalındı, olmuyorsa alternatifini alalım diyenler, burada acımasızca eleştirildi, yönetimin akıllıca davranarak daha ucuza işi bitireceğini belirterek.

Bu maç tek başına ölçü elbet değil, ama iyi giden skorlar yanlışlarımızı örtüyordu.

Taraftara suç bulmak insafsızca, yönetim ve teknik ekip hatası Melo'nun şu anki formsuzluğu.

Transfer sezonunda geç kalındı, olmuyorsa alternatifini alalım diyenler, burada acımasızca eleştirildi, yönetimin akıllıca davranarak daha ucuza işi bitireceğini belirterek.

Bu maç tek başına ölçü elbet değil, ama iyi giden skorlar yanlışlarımızı örtüyordu.

Melo' nun bu transfer sürecinde hiç sucu yokmudur? veya su an ki formsuzluğunda ?

Umut daha Galatasaray bile sezonu açmamışken gitti kendi başına Ankaragücü tesislerinde antremanlarına başladı ...

Sen profesyonel oyuncusun Juventus'un da sözleşmeli futbolcususun seni kampa almıyolarsa bile gidersin zamanında kendi başına çalışmalarına başlarsın ...

Kimse bana Melo'nun fiziki düşüşünde yönetimi suçlayamaz bu kadar laubalilik olmaz adam resmen yattı da yattı milletin kıçından terler çıkarken ...

Daha önce yazmıştım bidaha yaziyim dedim ...

Umut daha Galatasaray bile sezonu açmamışken gitti kendi başına Ankaragücü tesislerinde antremanlarına başladı ...

Sen profesyonel oyuncusun Juventus'un da sözleşmeli futbolcususun seni kampa almıyolarsa bile gidersin zamanında kendi başına çalışmalarına başlarsın ...

Kimse bana Melo'nun fiziki düşüşünde yönetimi suçlayamaz bu kadar laubalilik olmaz adam resmen yattı da yattı milletin kıçından terler çıkarken ...

Daha önce yazmıştım bidaha yaziyim dedim ...

katılıyorum. ayrıca kendi başına da çalışmasına gerek yoktu. kendi ülkesinde ki bir tane profesyonel takım ile antrenmanlara pek gayet cıkabilirdi Juve istemiyorsa.

Çok abarttık. Geçen sene payı olabilir. Ama bu kadar abartmanın anlamı yoktu bence.

Lincoln Keita Kewell ve daha çok böyle emekleri geçen futbolcular var.

Çok tahamül verdiler Melo için. Melo'dan fazla birşey beklemiyor bu sene.

tüm yaz kamp yerine tatil yaptın millet yaz sıcağında kampta yırtınırken sen twitter dan denizde çekildiğin fotolar koydun.böyle olacağı belliydi...takımın bariz en kötü oyuncusu konumunda şu an.geçen seneyle alakası yok.böyle devam ederse direk devre arası yollansın

Ahaha ilk yenilgide akbabalar basmiş burayi

Melo ile ilgili bu eleştiriler için bu sezonki tüm maçlara bakabilirsin eski sayfalara tek tek bak bakalım ne yazmışlar ... Tüm yendiğimiz maçlarda da vardı bu eleştirilerin hepsi ... Melo'nun formsuzluğu bu maçla alakalı değil bu seneki tüm maçlar için geçerli ...

keşke sende üslubunu düzeltip konuşmayı deneseydin.

üslubla ilgisi yokki rdaş

doğrular bunlar

bkz.

Beslenme [değiştir]

Çoğunun besin seçme alışkanlığı olmadığından genellikle leş, çöp, ve ara sırada canlı hayvan gibi ne bulurlarsa yerler. Yalnızca bazı türleri kaplumbağa kuzu gibi savunmasız hayvanlara saldırır.

Yaşam şekli [değiştir]

Tuzluca-Iğdır karayolundaki akbabalar​

Akbabalar uzun ve geniş kanatları üstünde zarif bir biçimde dönerek saatlerce havada kalabilirler. İçlerinde biri ölü ya da can çekişen bir hayvan bulduğunda öbürleri de kilometrelerce uzaktan uçarak gelir.

Besini paylaşırken gövdesi daha büyük ve gagası daha güçlü olana öncelik tanıyan topluluk düzenine sıkı sıkıya bağlı kalırlar. Akbabalar genellikle kümeler halinde tünedikleri ve yuva yaptıkları sarp kayaların ve yüksek ağaçların tepesinde ya da yerde yaşayabilirler. Dişisi bir ya da iki yumurta yumurtlar ve 7-8 hafta boyunca kuluçkaya yatar.

Eskidünya akbabalarının avlarını kolayca yakalamaya elverişli kartalınkine benzer kıvrık pençeleri vardır.

Melo formsuz falan deil Melo hep böyleydi..Bundan sonra da bize önde baskı yapan tüm takımlara karşı da böyle oynar...Diyorum işte bu adamdan affedersiniz de bi cacık olmaz..İstediğiniz kadar beni eleştirin..Bu takımdan Hakan Kazması,Melo,Aydın gitmedikçe işimiz zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt