#10 Gheorghe Hagi

Adem Çakar

10 Numara!
Herkes Hagi´yi Barcelona ve Real Madrid´e oynadigi icin övüyor, ama muhtemelen Steaw Bükres´de oynadigi dönemlerde Romen takimi bu iki futbol devi ile benzer seviyedeydi dönemsel olarak. Bükres 86´da daha Hagi olmadan Barcelona´yi yenip Avrupanin en büyük Kupasini kazaniyor. Misal olarak Barcelona´nin daha o dönem Sampiyonlar Ligi kupasi yoktu. Yine 89´da Hagi´li kadrosu ile final oynuyordu.

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Gelsin başlasın

Edit: ha haginin başlığıymış ne hale düştük

Kemal Özbaş

10 Numara!
keşke bir kaç sene erken doğsaydım da seni izleseydim kral

Adem Çakar

10 Numara!

Su kavgada, Lugano´ya karsi aciz duruma düsmesinden dolayi sogumustum kendisinden. Yalniz Hagi´nin yetenek avcisi olarak süper oldugunun altini cizmek gerekiyor...

Bu kavgada aklimi karistiran olay, her daim Emre´nin bukadar sakin kalmasi oldu. Emre Sabri kavgasinda bile, kendini geri tuttu. Emre b. sence mahcubiyet yasiyor olabilir mi icinde Galatasaray ile ilgili ?
Yine Basaksehir macinda topu tribüne vurdu felan ama, o fiziki gerginliklerde pek bir dahili olmadi.

Emre´nin ic dünyasinda yasadigi mahcubiyet, sanki kendisini bize karsi geri tutmaya itiyor. Ne dersin buna.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor
Taçsız Kral

Su kavgada, Lugano´ya karsi aciz duruma düsmesinden dolayi sogumustum kendisinden. Yalniz Hagi´nin yetenek avcisi olarak süper oldugunun altini cizmek gerekiyor...

Bu kavgada aklimi karistiran olay, her daim Emre´nin bukadar sakin kalmasi oldu. Emre Sabri kavgasinda bile, kendini geri tuttu. Emre b. sence mahcubiyet yasiyor olabilir mi icinde Galatasaray ile ilgili ?
Yine Basaksehir macinda topu tribüne vurdu felan ama, o fiziki gerginliklerde pek bir dahili olmadi.

Emre´nin ic dünyasinda yasadigi mahcubiyet, sanki kendisini bize karsi geri tutmaya itiyor. Ne dersin buna.
katılmıyorum reis. fiziki olaylara zaten normaldede giremiyorki bağıra çağıra tehditle vs işini görüyor daha çok. kafa sallıyor parmak sallıyor dikdik bakıyor vs

Üst Alt