#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbolculuğuna söylenecek söz yok ama artık sevmiyorum kendisini.. Geçen verdiği bir röportajda keşke Galatasaray yerine premier lige gitseydim diye bir açıklaması vardı.. Ondan sonra notunu verdim bu adamın

Hanimin izni olsaydi oglumun ikinci ismi Hagi olacakti. Direkten dondu.

Her buyuk macinda tribundeydim.
Erol Ersoy’un suratina tukurdugunde. Son maci olan Trabzon macinda, Milan’a caktigimizda.

Gencligimde onu seyretmis olma sansina eristigim icin cok mutluyum.

Onun gibisi gelmez birdaha.

Iyi ki dogdun Commandante!

Futbolculuğuna söylenecek söz yok ama artık sevmiyorum kendisini.. Geçen verdiği bir röportajda keşke Galatasaray yerine premier lige gitseydim diye bir açıklaması vardı.. Ondan sonra notunu verdim bu adamın
Arada ben de diyorum keske Sabanci’nin oglu olsaydim diye ama bu benim okula bile gitmemis gariban anne babami dunyada yasamis herkesten daha cok sevdigim gercegini degistirmiyor. Oyle degerlendir bence.

Hepsine demiyorum tabi ancak z kuşağı Hagi'yi izleyemediği için çok sahip çıkmıyor. Onlara söylemek lazım ki bugün Muslera bizim için nasıl bir değerse Hagi de oydu, hatta verdiği güven itibariyle fazlası da olabilir. Oynadığı oyun hem görsel keyif hemde her an kilidi açabilecek sihir niteliğindeydi. Saha içi karizmasına da bana göre hala ulaşabilen topçu gelmedi.

Karakterine laf etmekte tamamen boş muhabbet. Takıntıları olsa da düzgün bir insan bunun aksi tek kanıt gösteremezsiniz. Hayır onu da bırak daha önce gidip bir kaç yıldızın biyografilerini okumuş ya da dinlemiş olsan bu zırvalamaları yapmazdın. Bu gibi yargılar hep art niyet ya da cehaletten çıkıyor.

İyi ki doğdun iyi ki yollarımız kesişti comandante...

Üst Alt