#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 310 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hepsine demiyorum tabi ancak z kuşağı Hagi'yi izleyemediği için çok sahip çıkmıyor. Onlara söylemek lazım ki bugün Muslera bizim için nasıl bir değerse Hagi de oydu, hatta verdiği güven itibariyle fazlası da olabilir. Oynadığı oyun hem görsel keyif hemde her an kilidi açabilecek sihir niteliğindeydi. Saha içi karizmasına da bana göre hala ulaşabilen topçu gelmedi.

Karakterine laf etmekte tamamen boş muhabbet. Takıntıları olsa da düzgün bir insan bunun aksi tek kanıt gösteremezsiniz. Hayır onu da bırak daha önce gidip bir kaç yıldızın biyografilerini okumuş ya da dinlemiş olsan bu zırvalamaları yapmazdın. Bu gibi yargılar hep art niyet ya da cehaletten çıkıyor.

İyi ki doğdun iyi ki yollarımız kesişti comandante...

hani mahalleden bir abini filan yanına alınca önüne gelene dayilanabilirsin diye düşünürsün ya

işte haginin oynadığı takımda öyle hissederdi galatasaraylilar

rakibin hiç bir önemi yoktu milan real barca juve

o varsa her şey mümkündü

Sen uza lan adam gelmis herseyi kazanmis burda 20 sene sonra da PLye gitsem nasil olurdu acaba demis de notunu vermissin sen not versen nolur vermesen nolur kerpeten seni
adamın dediğini iyi oku cunt efendi sonra eyyamını yap.. 20 sene sonra PL'ye gitsem nasıl olurdu acaba ile 20 sene sonra keşke Galatasaray yerine PL'ye gitseydim para yüzünden gs'ye gittim çok pişmanım demek arasında fark çok var.. Ondan senin gibi antenler geliyor kime not verdin sen not versen nolur vs.. sanane lan.. Benim fikrim benim düşüncem.. Adam Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en efsanevi oyuncusu ama GS taraftarı kendisini baş tacı yaparken bunu demesi onun çapraz olduğunu gösterir..Demekki manevi olarak bizimle bağı yokmuş..Bu camiada kazandığı şampiyonlular kendisi için boşmuş.. Çıkarımım yanlışsa buyur cevabını yaz kime artistlik yapıyorsun.. Bende şimdiki gibi bence cevabını vereyim..

adamın dediğini iyi oku cunt efendi sonra eyyamını yap.. 20 sene sonra PL'ye gitsem nasıl olurdu acaba ile 20 sene sonra keşke Galatasaray yerine PL'ye gitseydim para yüzünden gs'ye gittim çok pişmanım demek arasında fark çok var.. Ondan senin gibi antenler geliyor kime not verdin sen not versen nolur vs.. sanane lan.. Benim fikrim benim düşüncem.. Adam Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en efsanevi oyuncusu ama GS taraftarı kendisini baş tacı yaparken bunu demesi onun çapraz olduğunu gösterir..Demekki manevi olarak bizimle bağı yokmuş..Bu camiada kazandığı şampiyonlular kendisi için boşmuş.. Çıkarımım yanlışsa buyur cevabını yaz kime artistlik yapıyorsun.. Bende şimdiki gibi bence cevabını vereyim..

cunt babandır bu 1 ikincisi de herşeyi kazanmış zaten adam üzerinden 20 sene geçmiş bi premier ligde oynasaydım keşke diyor bundan kazandığı şamp boş notunu verdim fln demek için .......... olmak lazım sen de sanırım bir .......sın

Messi Barcelona icin neyse, Hagi de bizim icin o degerdedir. Iyi ki seni canli izleyebilme ve gercek hayatta elini sıkma şansi bulabildim :)

Üst Alt