#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #10 Gheorge Hagi

Ekli dosyayı görüntüle 695

HAGI'NİN SAĞ ELİ

Hagi Galatasaray'a geldiğinde hem annesi hem de babası yaşıyordu. ikinci sezonda Hagi çok sevdiği babasını yitirdi. Romanya'ya giderek toprağa verdi. Fatih Terim'in hafta sonunda oynanacak Kocaelispor maçına isterse gelmeyeceğini bildirmesine rağmen Hagi ayağında mezarlık tozuyla İstanbul'a döndü. babasının 40 günlük yasını tutmak için sakal bırakmaya başladı.

Kocaelispor maçı başlarken Galatasaray taraftarı Hagi'ye başağlığı dileyerek kahramanlarını acısını paylaştığını gösterdi. İstiklal Marşı başlarken gözlerim Hagi'nin üzerindeydi. Hagi sağ elini kalbinin üzerine götürerek başını yere eğdi ve sonuna kadar öyle kaldı. Hagi o günden sonra Galatasaray'da forma giydiği karşılaşmaların tümünde sağ elini bir daha kalbinden kaldırmadı. Hagi'nin baba sevgisi ile sol göğsündeki amblem aracılığıyla bütünleştirdiği Galatasaray aşkı daha sonraki yıllarda tarihi günler yaşattı.

sağ eli en acı gününde bile sarı-kırmızı sevgilisini unutmayan Hagi'nin neden candan oynayacak futbolcu istediğinin kanıtıdır. Hagi'nin posteri beş yıl boyunca zafer dolu galatasaray döneminin anahtarıdır. Hagi'yi başkalarıyla karıştıranlara hatırlatırım.

Aksam Gazetesi - Yazarlar - Ömer Ural - Hagi'nin sağ eli

Leeds maçında Ercan Taner'in Hagi,Hagi,Hagi diye bağırışını her duyduğumda tüylerim ürperiyor.

hagggi.jpg

Bugün Barca maçında gördüm kendisini. Duygulandım. Gel Hagi bizim maçlarımızı da izle. Lütfen .:)

Leeds maçında Ercan Taner'in Hagi,Hagi,Hagi diye bağırışını her duyduğumda tüylerim ürperiyor.

ŞL ön elemesinde, deplasmanda 3-0 yendiğimiz Rapid Wien 'e, attığı 3. golün anonsu olmasın? :)

Hagi kaleye baktı, Hagi, Nefis bir hareket, Hagi, Hagi, Hagi, HAGI, Hagi, Hagi, Hagi, Hagi

:2_thumbs_up_-_anima:yup:

HAGİ ulan işte başka ne yazılır.....Bir daha ömür boyu gelmez bize böyle kaliteli ve bizi sahiplenen bir adam.....

Arzu Keskin'in bağlantısının içeriğinden bir parça.

Aklımda kaldığıncanın altını çiziyorum. Arşive dönerek o karenin öyküsünü vakanüvis gerçekliğiyle yazabilirdim ama Hagi'nin asil tavrına yakışanın aklımda kaldığı, hayalimde yaşattığım biçimiyle aktarmak olduğuna inanıyorum.

Hagi'nin hafif sakallı, sağ elini kalbinin üzerine koyarak İstiklal Marşı'nı dinlediği enstantanenin yakıcı bir hikayesi vardır.

Hagi Galatasaray'a geldiğinde hem annesi hem de babası yaşıyordu. İkinci sezonda Hagi çok sevdiği babasını yitirdi. Romanya'ya giderek toprağa verdi. Fatih Terim'in hafta sonunda oynanacak Kocaelispor maçına isterse gelmeyeceğini bildirmesine rağmen Hagi ayağında mezarlık tozuyla İstanbul'a döndü. Babasının 40 günlük yasını tutmak için sakal bırakmaya başladı.

Kocaelispor maçı başlarken Galatasaray taraftarı Hagi'ye başağlığı dileyerek kahramanlarını acısını paylaştığını gösterdi. İstiklal Marşı başlarken gözlerim Hagi'nin üzerindeydi. Hagi sağ elini kalbinin üzerine götürerek başını yere eğdi ve sonuna kadar öyle kaldı. Hagi o günden sonra Galatasaray'da forma giydiği karşılaşmaların tümünde sağ elini bir daha kalbinden kaldırmadı. Hagi'nin baba sevgisi ile sol göğsündeki amblem aracılığıyla bütünleştirdiği Galatasaray aşkı daha sonraki yıllarda tarihi günler yaşattı.

Sağ eli en acı gününde bile sarı-kırmızı sevgilisini unutmayan Hagi'nin neden candan oynayacak futbolcu istediğinin kanıtıdır. Hagi'nin posteri beş yıl boyunca zafer dolu Galatasaray döneminin anahtarıdır. Hagi'yi başkalarıyla karıştıranlara hatırlatırım.

Kendisi telefon melodim olarak kayıtlıdır. :D Yalnız benim bahsettiğim Rapid Wien maçı. Galatasaray'da gelmiş geçmiş en güvendiğim adamdı. Hagi yapar birşey alırız maçı derdim. Çok güzel günlerdi...

Çocuklarıma,torunlarıma anlatmaktan gurur duyacağım 1 numaralı isim Hagi.Futbolculuğu zaten tartışılmaz.Asıl önemli olan Hagi'nin GS Sevgisi.Süper Kupa zaferinden sonra en büyük GS başka yok cümlesi zaten Hagi ile GS arasındaki güçlü bağın en güzel göstergesi.

NTV'deydi bu akşam. Müthiş programdı ve Hagi teknik direktörlüğü kapmış bence. Cevapları falan çok politik etliye sütlüye dokunmadı hiç..

Futbolun beyinle oynanacağının altını çizdi sürekli. Futbolun çok zor bi meslek olduğunu belirtti.

dün gece NTV'de izledim.onu izlemek bile gurur veriyor hepimize.Benim gözümde Pele ve Maradona'dan sonra 3.dünya starı.

Üst Alt