10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...

net bir gölcü.yakaladıklarının yüzde 80 nini atar.bize son zamanlarda net golcü gelmedi.

Emrah sen benim muhatap olabilecegim tarzda bir insan degilsin. Kusura bakma diyecegim ama sen zaten kusura bakmazsin. Bu yüzden de sana cevap vermenin anlamsiz oldugunun kanisina vardim. Anlamak istemiyorsun israrla.

Kendini digerlerinden fazla akilli göreni sevmem.

Riza abi, önemli birsey de degil zaten neyse artik. :)

Emrah sen benim muhatap olabilecegim tarzda bir insan degilsin. Kusura bakma diyecegim ama sen zaten kusura bakmazsin. Bu yüzden de sana cevap vermenin anlamsiz oldugunun kanisina vardim. Anlamak istemiyorsun israrla.

Kendini digerlerinden fazla akilli göreni sevmem.

Riza abi, önemli birsey de degil zaten neyse artik. :)

Oldun bir kere kusura bakma sana uyduğum için. Bilseydim cevaplamazdım.

Filozofa bağlayacaksan cevap vermeyeceksin. Bir daha da verme mümkünse.

3.5'dan fazlasını vermeyelim melo'Da aşşağı yukarı o kadar alıyor zaten..

Cevap: 10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

Berbatov gibi oyuncuya yıllık 100 milyon euro da verilir, anlatabildim mi? - gelince gorursunuz

Takım zaten yaşlı bence daha genç oyunculara yönelmeliyiz.Berbatovun ismine cismine diyecek bişeyim yok ama daha genç ve potansiyelli birini alsak daha iyi olur.

Berbatov bu abi,tartisilmaz.

Elmander-Berbatov muthis olur ama cok zor.

Adamin bonservisi elinde olacak yani tek taliplisi biz degiliz.

Takım zaten yaşlı bence daha genç oyunculara yönelmeliyiz.Berbatovun ismine cismine diyecek bişeyim yok ama daha genç ve potansiyelli birini alsak daha iyi olur.

Berbatov yeni 31 oldu daha

neresi yaslı takımın ? bitek Ujfalusi var oda defans zaten ki fizigi en iyi durumdaki oyuncu, Elmander 30/31, onun dısında Semih, Selcuk, Emre Colak, Muslera, Melo, Eboue, Aydın, Yigit, Sabri, Hakan Balta, Ceyhun vs.. hepsi 20-28 arası, dogal olarak ortalama 24-25 civarı.

Berbatov yeni 31 oldu daha

neresi yaslı takımın ? bitek Ujfalusi var oda defans zaten ki fizigi en iyi durumdaki oyuncu, Elmander 30/31, onun dısında Semih, Selcuk, Emre Colak, Muslera, Melo, Eboue, Aydın, Yigit, Sabri, Hakan Balta, Ceyhun vs.. hepsi 20-28 arası, dogal olarak ortalama 24-25 civarı.

Berbatov da gelirse son demlerini yaşayacak dediğin gibi Ujfalusi yaşlı,Eboue,Selçuk,Melo,Engin,Baros,Balta bunların hepsi orta yaşı geçiyor neredeyse.Genç bi takım sayılmayız.

-----------------------Muslera (25)--------------------------

Eboue (28)------Semih (21)--------Ujfalusi (34)-----------Hakan (29)

-------------------------Melo (28)--------------------------------

--------Gokhan Töre (20)----Selcuk (27)---------Emre Colak (20)-------

-----------------Elmander (30)---------Berbatov (31)--------------------

Berbatov da gelirse son demlerini yaşayacak dediğin gibi Ujfalusi yaşlı,Eboue,Selçuk,Melo,Engin,Baros,Balta bunların hepsi orta yaşı geçiyor neredeyse.Genç bi takım sayılmayız.

abicim ilkokullu cocuklarla oynanmaz futbol. Selcuk'a orta yası geciyor demissin yuh diyorum. Selcuk en verimli doneminde geldi bize ve en az 6-7 yıl maksimum katkısı var, satılmazsa. Eboue aynı sekilde, en az 4 yıl maksimum katkı. 23-24 yasında herkesi Messi mi zannediyorsun sen ? Hayır, onlar top oynamayı daha yeni ogreniyorlar.

Berbatov, Avrupa'nın en iyi 5/10 santraforundan birisidir. Geldigi takdirde en az 3 sene siler supurur bu ligi.

Üst Alt