#10 Wesley Sneijder - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hala Sneijder'in ölü haliyle Belhanda kıyaslanıyor ya tam komedi.

Sneider, Belhanda'nın yaşındayken Ballon D'or adayıydı, dünya kupası finali falan oynuyordu ne anlatıyorsunuz yahu siz?

E degil tabi . Adamin siralamasi su

Real madrid , inter , Galatasaray , nice , katar

Tam serbest dususe ornek yani . Hic bir yukari sicrama yok kariyerinde . Bir anda tepeyi gormus ama tutunamamis bir asagi dusmus , bir asagi , bir asagi

Bunlari garipsemiyorum olabilir , biz insanlarin hayat tercihlerine karisma hakki goruyoruz

Sergen en net ornektir , at yarisi oynuyor , geceleri cikiyor , kendine bakmiyor .. ya mecbur mu kardesim adam yuksek seviyede futbol oynamaya ?

Boyle bir hayat secmis ve yasiyor . Sneijder ve podolski de boyle , istese alman milli takimi ile dunya kupasindaydi ama Gs de bile yapamayip japonyaya gitti

Sneijder keza , bir meydan okuma deneyebilirdi ama alt kademelere inmeyi tercih etti

Bunun icin sneijder e kizilamaz ama bu tesbiti yapana da saldirmaya gerek yok , gercek bu cunku

E değil tabii? Adam yanlış bir şey dememiş. Kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz. Avrupa'da Balondor adayı olmadı mı? Oldu. Adam top levele ulaştı. Sonra? Düşüş ortada kariyer olarak. 27 yaşında TR'yeye düşmesi de bunu gayet net ortaya koyuyor. 33 yaşında duba gibi olmuş, fiziği futbolu artık bırak diye yalvarıyor. Favre gibi oyunculardan max verim alan bi teknik adam bile ilaç olamadı. Herifin fiziği futbol oynamak için yetmiyor anlayın artık şunu. Yarım senelik Nice kariyerinde ya sakattı, ya kilo fazlası vardı, ya formsuzdu. En sonunda bu yaşta Katar'a gitti.

Mevzu Wesley'in bize yaşattıkları veya bir zamanlar World Class oyuncu olması değil. Şimdiki Wesley...

Sneider, Belhanda'nın yaşındayken Ballon D'or adayıydı, dünya kupası finali falan oynuyordu ne anlatıyorsunuz yahu siz?
kerim asla kıyaslama yapılmıyor. wesley üst klasmandır zaten . ben sadece bazı üyelerin gelsin oynasın sözlerine binaen güncel vücut ve kondüsyon durumunu paylaştım.
Evet bayağı salmış gibi.

Yine de geçen sezon başında yarı ücrete tutabilirdik, kilit açmak konusunda kullanırdık. O halini görünce zor artık bundan sonra, katılıyorum.

kerim asla kıyaslama yapılmıyor. wesley üst klasmandır zaten . ben sadece bazı üyelerin gelsin oynasın sözlerine binaen güncel vücut ve kondüsyon durumunu paylaştım.

Şu şişko dediğiniz haliyle şimdiki sportif, antrenmanlı Belhanda’dan daha çok katkı sağlayabilir.

Bir diğer şey de Galatasaray’a tekrar dönmesi durumu... Kimse yarinki Göztepe maçına gelsin demiyor. Keşke acilen imza atsa ve yaz kampının ilk gününe yetişse.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir de şu Belhanda-Wesley kıyası sona ermeli artık, ikisi bambaşka tarzda adamlar çünkü.

Bize bu yıl iyi bir Sneijder lazımdı, bunun sebeplerini de çokça yazmıştım, artık sezon bitiyor ama Wesley çok şey kattı kulübe, onun yaptıklarını unutmamak lazım.

Evet bayağı salmış gibi.

Yine de geçen sezon başında yarı ücrete tutabilirdik, kilit açmak konusunda kullanırdık. O halini görünce zor artık bundan sonra, katılıyorum.
Tudor ve o zamanki dursun yönetimi ile bu pek işlemezdi. Lakin şimdi ortada Fatih Terim ve düzgün bir yönetim var. Yani burayı çiftlik belleyemez eskisi gibi. O yüzden rotasyon ve kilit açma konusunda uygun bir paraya 1 yıl sözleşme imzalanabilir. Buna karşı çıkmam. Yasin vs gibi saçma sapan adamlar yerine Wesley girer en azından. Hiçbir şey yapmasa bi şut atar, bi pas atar maçı çevirir. Videoda 1.09'u aç. Belhanda 10 sefer denesin geçiremez o pası mesela.
Benim karşı çıktığım nokta, hala Wesley'in bu takımda Belhanda yerine 11 oynayabileceğini savunanlar.
Bak Belhanda ne bonservis, ne de maaş bakımından o ücretleri haketmiyor. Yeri geldi mi yerden yere de vurdum kaç kere. Almamız hataydı, gelirken de söyledim. Ama bu artık Wesley yerine bi 8/10 numara almamız gerektiği gerçeğini değiştirmiyordu. Bizim hatamız Belhanda'yı almak oldu. En azından bu paraya. Bonservisi geçtim, yıllığı büyük kazık. Bonservisten ziyade yıllıklar belimizi büküyor. Yıllık 3.5M kemiksiz alıyorken nasıl göndereceksin bu herifi? Maaşı 2M seviyesinde olsaydı durum farklı olurdu ama. Bi şekilde aldığımız paraya olmasa da 2-3 aşağısına satardık...

Evet bayağı salmış gibi.

Tudor ve o zamanki dursun yönetimi ile bu pek işlemezdi. Lakin şimdi ortada Fatih Terim ve düzgün bir yönetim var. O yüzden rotasyon ve kilit açma konusunda uygun bir paraya 1 yıl sözleşme imzalanabilir. Buna karşı çıkmam. Yasin vs gibi saçma sapan adamlar yerine Wesley girer en azından. Hiçbir şey yapmasa bi şut atar, bi pas atar maçı çevirir.
Benim karşı çıktığım nokta, hala Wesley'in bu takımda Belhanda yerine 11 oynayabileceğini savunanlar.
Bak Belhanda ne bonservis, ne de maaş bakımından o ücretleri haketmiyor. Yeri geldi mi yerden yere de vurdum kaç kere. Almamız hataydı, gelirken de söyledim. Ama bu artık Wesley yerine bi 8/10 numara almamız gerektiği gerçeğini değiştirmiyordu. Bizim hatamız Belhanda'yı almak oldu. En azından bu paraya. Bonservisi geçtim, yıllığı büyük kazık. Bonservisten ziyade yıllıklar belimizi büküyor. Bu adam yıllık 3.5M kemiksiz alıyorken sen nasıl göndereceksin bu herifi? Maaşı 2M seviyesinde olsaydı durum farklı olurdu ama. Bi şekilde aldığımız paraya olmasa da 2-3 aşağısına satardık...
Bu sene Sneijder ya da Podolski olsa şu an 6-7 puan fazla toplardık muhtemelen.

Kilit açacak oyuncu eksiğimiz var maalesefki, gerekirse başka tecrübeli, skorer bir adam alalım ama bu tarz biri şart.

Belhanda konusunda artık beklenti yanına çok iyi bir pasör 8 numara gelmesi, yoksa bu inişli çıkışlı halinin ötesine geçemez. El muhtaç oynatmak zorundayız o bonservis ve yıllıktan dolayı.

Bu sene Sneijder ya da Podolski olsa şu an 6-7 puan fazla toplardık muhtemelen.

Kilit açacak oyuncu eksiğimiz var maalesefki, gerekirse başka tecrübeli, skorer bir adam alalım ama bu tarz biri şart.

Belhanda konusunda artık beklenti yanına çok iyi bir pasör 8 numara gelmesi, yoksa bu inişli çıkışlı halinin ötesine geçemez. El muhtaç oynatmak zorundayız o bonservis ve yıllıktan dolayı.
Aga yayın oralara çok fazla sahipsiz top düşüyor, ama vuracak adam yok. Net bi şekilde şutör eksiğimiz var. Seneye FT 4-3-3 düşünüyorsa eğer, alacağımız 8 numara şutör ve bol bol ceza sahasına giren cinsten olmalı...

Şu şişko dediğiniz haliyle şimdiki sportif, antrenmanlı Belhanda’dan daha çok katkı sağlayabilir.

Bir diğer şey de Galatasaray’a tekrar dönmesi durumu... Kimse yarinki Göztepe maçına gelsin demiyor. Keşke acilen imza atsa ve yaz kampının ilk gününe yetişse.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
mümkün değil. ligimiz fizik ve kondüsyona ağırlık veren bir arena. sneıjder o hali ile kaybolur gider girdiği anda 10 kişi oynatır. 2 sene önce şu halinden kat be kat iyi olduğu halde yerlerdeydi. kamp dönemini insan üstü bir azimle geçirirse zayıflar güçlenirse son yarım saat hamle oyuncusu olabilir. bu dediğim durum ise ağır bir iradedir.

Kim bilir belki Belhanda da bir gün Balon D'or alır; Büyük bir A+ takıma transfer olur... Daha zamanı var.
İmkansız. Yaşı ilerledi zaten lakin 23 yaşında olsa da imkansız derdim.

Bazı oyuncular winner karakterdedir bazıları ise winner adamların yancılarından olur. Belhanda kötü topçu değil lakin en fazla birilerinin yancısı olur.

Üst Alt