#10 Wesley Sneijder - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Insallah attigin videoyu izlemissindir. Adami yermeye calistigin videoda 2 gol birde ince asisti var belhandanin 10 aydir yapmaya calistigi ama yapamadigi ince asist.
Kalite asla kaybedilmiyor belhanda da anca baksin burada ne yapiyorduk diye veya gidip rakibe dirsek falan atsin en iyi yaptigi iki sey ne de olsa
2.golün asistini yapardı cok rahat. göztepe macında gomise ayak dısı attığı 35 40mt lik pas var. onun şiddetini ayarlamak çok zordur. asist konusulursa en az sneijder kadar belki sneijder den fazla atmaya calısan adam belhanda. zaten adama sövdüğümüz nokta bu az kaleye vur ulan diye.

ikisi yapı olarak cok farklı oyuncular. burdan konusmak kolay ama sneijder olsa belki gidecekti sampiyonluk. ha bireysel belki daha göze hos gelen işler yapacaktı ama işin arka bahçesinde belhanda daha calıskan. yiğidi vur hakkını ver demişler. böyle de bi delikanlı.

@Yiğit Karagöz ismini kullandım mecaz ha yanlıs anlama

Efsane dediğin takımı kampta iken dansöz oynatip acunla canlı yapmaz
Efsane sözleşme uzatma teklifine idmanda yüzde yüzümü veremediğim yerde kontrat yapmak adil değildir diyen HAGI dir
Muhtemelen Hagi teknik direktörü olsaydı misimovic gibi ya idmanı terkeder di yada takımı sabote edip başkana çıkardı yaptığı gibi

Şampiyon GALATASARAY yazdırdık

Insallah attigin videoyu izlemissindir. Adami yermeye calistigin videoda 2 gol birde ince asisti var belhandanin 10 aydir yapmaya calistigi ama yapamadigi ince asist.
Kalite asla kaybedilmiyor belhanda da anca baksin burada ne yapiyorduk diye veya gidip rakibe dirsek falan atsin en iyi yaptigi iki sey ne de olsa
2.golün asistini yapardı cok rahat. göztepe macında gomise ayak dısı attığı 35 40mt lik pas var. onun şiddetini ayarlamak çok zordur. asist konusulursa en az sneijder kadar belki sneijder den fazla atmaya calısan adam belhanda. zaten adama sövdüğümüz nokta bu az kaleye vur ulan diye.

ikisi yapı olarak cok farklı oyuncular. burdan konusmak kolay ama sneijder olsa belki gidecekti sampiyonluk. ha bireysel belki daha göze hos gelen işler yapacaktı ama işin arka bahçesinde belhanda daha calıskan. yiğidi vur hakkını ver demişler. böyle de bi delikanlı.

@Yiğit Karagöz ismini kullandım mecaz ha yanlıs anlama
Hahhahah adminim önemli değil

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sneijder nefreti nerden geliyor arkadaslar? Biri bana aciklayabilir mi?

Dunya yildizi geldi, derbiler, maclar kazandirdi, unutulmaz sevincler yasatti, katki sagladi, belirli bir yasa geldi ve dogru zamanda gitti bana gore. Yoksa siz Sneijder'i geldigi ilk gunden beri dusman gozuyle mi izlediniz ?

Dunya yildizi geldi, derbiler, maclar kazandirdi, unutulmaz sevincler yasatti, katki sagladi, belirli bir yasa geldi ve dogru zamanda gitti bana gore. Yoksa siz Sneijder'i geldigi ilk gunden beri dusman gozuyle mi izlediniz ?

yaw ne sneijderi hala
son 2 senede 4. ve 6. olmusuz hala sneijder derdinde olanlara sor asil
sampiyon olduktan 2 gun sonra yok belhanda soyle feguli boyle diyip sneijder de sneijder demek normal mi

Bizim duba ya ihtiyacımız yok futbolcuya ihtiyacımız var özellikle karakterli olanına

yaw ne sneijderi hala
son 2 senede 4. ve 6. olmusuz hala sneijder derdinde olanlara sor asil
sampiyon olduktan 2 gun sonra yok belhanda soyle feguli boyle diyip sneijder de sneijder demek normal mi

Sneijder in en kötü sezon da bile daha fazla katkı verdi... Bide eren gibi bir forvet ile. Yani ozaman sen düşün belhanda iyi mi berbat mi

Bizim duba ya ihtiyacımız yok futbolcuya ihtiyacımız var özellikle karakterli olanına

sneijdere laf etmege de gerek yok heis gecmiste kalan gecmiste kalmistir
sneijder bruma poldi fln
4. olan takimin arkasindan aglamak tuhaf geliyor tbf.
Senin ne acıdan düşündüğünü çok iyi biliyorum tamamem haklisin
Zaten nerden tutarsan tut elinde kalır bu

Olum olur da Ndiaye'yi geri kiralarsak Fernando - Ndiaye - Sneijder yedeklerde Belhanda fena olur. Terim yap güzelliği reisi geri getir bize.
Hatta anlaşın Melo'yu da teknik ekibe getirin.

Harbiden fbjklilerden daha cok bizim zevzekler laf atiyor Sino'ya. Yok napti? Belhanda gibi 3.2 alip rezilleri mi oynadi? Büyük mac mi almadi? Kovdugun halde parasini mi istedi Tudor gibi? Napti ?
Herif Ismini altin harflerle yazmis, Hagiden sonra en büyük 10 no'un olmus.
Musap adamın bize yaşattıklarını elbette unutacak değiliz. Burda kimse nefret filan da etmiyor iddia edilen algının aksine.

Adamın kıçını kaldıracak hali yoktu yahu son 2 senede.
Kemiksiz yıllık 4.5M kazanan bi adamın o fiziki durumu sence kabul edilebilir mi? Başkası olsa ana bacı söverdiniz Wesley olunca tek kelime etmediniz yav. Takım boktan, hocalar kötü vs diye bahane bulup durdunuz.

Fener'de Aykut denen şerefsiz Valbuena'yı bitirmek için yedek bıraktı, dalga geçer gibi son 5 dkda filan oyuna aldı kaç kere. Çıkıp Aykut bi gerizekalı, yetenek düşmanı ve benle sorunu var diyemez miydi? Girmiyorum ulan oyuna filan diye sorun çıkaramaz mıydı? Taraftar bile arkasında dururdu yahu ama yapmadı. Trübünlere oynamadı. Bunun yerine son 5 dk da olsa kıçını yırtıp elinden geleni yaptı, çıkıp çatur çutur oynadı. Taraftarları da bir kez daha büyük saygı duydu. Profesyönellik budur. Öyle göbek yapıp, takım kötü vs diye salma veya trip atma hakkı yok oyuncuların. Bu adamlar sözleşmeli birer çalışan. O yüzden böyle bi lüxleri yok.
Bi Valbuena'ya bakıp bi Wesley'e baktığında aradaki iş ahlakı farkını görüyorsun zaten. İster kabul edin ister etmeyin. Wesley aldığı paranın hakkını böyle göbek yaparak, yan gelip yatarak, takımla antrenman yapmayı lütuf görerek mi veriyor? Tudor'u seversin sevmezsin ama ne demişti? Çalışmayı sevmeyen bi grup var demişti. Adım gibi de eminim ki o gruba Wesley de dahildi.

Benim ve o kesimin de eleştirdiği noktaları anlayabilmişsinizdir umarım.
O kadar para alan adamın salma, trip atma vs hakkı yok her ne sebeple olursa olsun. Sen bu kadar para alıyorsan kendine bakacaksın, fit durumda olacaksın, her maç yüzde yüzünle oynayacaksın. Bütün takım iplemesin istemese, onlar kasmıyor ben niye kasayım diyemezsin.
Wesley'de iş ahlakı olsa şimdi fiziken bitmezdi bu kadar. Adam kendine bakmıyor işte, futbolu meslek olarak değil hobi olarak görüyor. Bizde son 2 senede bu kafadaydı. Nitekim bu yaşta daha Katar'a gitti. Nitekim Balond'or ödülüne aday olmuş bi insanken 27 yaşında TR'ye geldi...

Wesley bizim bir efsanemizdir, adını altın harflerle kulübe yazdırmıştır, giderken bütün alacaklarını da bırakarak çoğu oyuncunun yapmayacağı büyüklüğü göstermiştir ve eminim ki burdaki ben dahil herkes çok seviyor. Wesley düşmanı vs diyorsunuz ya bazen o kesim de dahil.
Ama gel gelelim benim için hiçbir zaman bi Elmander, bi Melo olmayacak. Benim gibi düşünen de çok insan vardır.

Adama göbekli dediklerinde, iş ah ahlakı yok dediklerinde hemen saldırıyorsunuz. Ama hakaret olsun diye değil millet gerçeği söylüyor.

Bizde kaldığı son 2 sene içerisinde aldığı parayı haketmemiş ve bu yüzden eleştirilmiş, toplam GS kariyeri boyunca büyük iz bırakmış ve yönetim tarafından iğrenç bi şekilde gönderilmiştir. Gönderiliş kararı ne kadar doğruysa, gönderiliş şekli ve yerine Belhanda'nın alınması o kadar da yanlıştı.

Sırf Wesley yerine geldiği için Belhanda'ya gelir gelmez tepki olmadı mı? Oldu. Adam daha oynamadan instagram hesabına ana avrat küfür edildi. Hesabını kapatmak zorunda kaldı. Ki Mesut Özil filan gelmediği sürece de kim gelirse gelsin aynı tepkiyi görecekti sırf 10 no aldı diye.
Bunları konuşmuyorsunuz.

Forumda bu Wesley meselesi sidik yarışına döndü uzun zamandır. Sadece forum da değil genel olarak taraftar bazında bizi böldü ayrılışıyla. O yüzden 2 taraf da saçma sapan şeyler yazdı ve hala da yazıyor. Etkiye tepki olarak. Yoksa ortada nefret filan yok...

Üst Alt