#10 Wesley Sneijder - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Osman gülünce ne demiş diye bakayım dedim. Diğer pmden ana bacı söven, karaktersiz ve Türkçe bilmeyen keko da beğenmiş hemen. :asd:

9 mart tarihinde wesley sneıjder'in hali. cidden üzüldüm . adam yürüyen domatese dönmüş. şimdi nasıldır acaba ?
takıma gelsin yedek başlasın diyenler biraz dünyadan haberiniz olsun .
Insallah attigin videoyu izlemissindir. Adami yermeye calistigin videoda 2 gol birde ince asisti var belhandanin 10 aydir yapmaya calistigi ama yapamadigi ince asist.
Kalite asla kaybedilmiyor belhanda da anca baksin burada ne yapiyorduk diye veya gidip rakibe dirsek falan atsin en iyi yaptigi iki sey ne de olsa

Insallah attigin videoyu izlemissindir. Adami yermeye calistigin videoda 2 gol birde ince asisti var belhandanin 10 aydir yapmaya calistigi ama yapamadigi ince asist.
Kalite asla kaybedilmiyor belhanda da anca baksin burada ne yapiyorduk diye veya gidip rakibe dirsek falan atsin en iyi yaptigi iki sey ne de olsa
katar liginde o kilo ve kondüsyonla iş yapabilir ama ligimizde şu anki halinden çok daha fit olduğu halde oyun içinde kayboluyordu . yermeye çalışmadım wesley bizde güzel anılar bıraktı ama bazı arkadaşlara da maalesef gerçeği göstermek lazım . belhanda kıyaslamaları bitmeli artık . wesley iyi topçuydu ama eskiden ! kalite kaybolmaz ama o kaliteyi her yerde ortaya koyamazsın .

Kaliteyi koydurmazlar daha doğrusu o gobekle
katar liginde o kilo ve kondüsyonla iş yapabilir ama ligimizde şu anki halinden çok daha fit olduğu halde oyun içinde kayboluyordu . yermeye çalışmadım wesley bizde güzel anılar bıraktı ama bazı arkadaşlara da maalesef gerçeği göstermek lazım . belhanda kıyaslamaları bitmeli artık . wesley iyi topçuydu ama eskiden ! kalite kaybolmaz ama o kaliteyi her yerde ortaya koyamazsın .

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Harbiden fbjklilerden daha cok bizim zevzekler laf atiyor Sino'ya. Yok napti? Belhanda gibi 3.2 alip rezilleri mi oynadi? Büyük mac mi almadi? Kovdugun halde parasini mi istedi Tudor gibi? Napti ?
Herif Ismini altin harflerle yazmis, Hagiden sonra en büyük 10 no'un olmus.

Aynı şeyleri biz yazsak tahrik diye konudan atarlar

İngilizce küfür etsek cezayı yemiştik çoktan ama bu arkadaşa her şey serbest herhalde

Üst Alt