#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bunun yüzünden seri ve nzonzi çok eleştirilecek ama bu arkadaş modern ortasaha ve komple bir futbolcuymuş hiçbir özelliği olmayan adam nasıl komple olur tuhaf..
SADECE KOMPLE BİR ÇÖP BAŞKA BİŞEY DEĞİL...

FFP kıskacı varken Belhanda’yı satmamak çok yanlış bir karar olur gerçekten teklifler varsa. 30’a girdikten sonra hiç para etmez zaten. Tabiki en önemlisi her maç öncesi bugün iyi mi yoksa kötü mü oynar diye düşündürtmez bizi.

Hahaha belhandayı snejderden daha iyi gören mi dersin belhanda snejderden daha komple diyenmi dersin belhanda günümüz futboluna uyuyor snejder uymuyor diyenmi dersin snejderi takımın rezalet olduğu zamanlar gol atamamakla gömenmi dersin abi bu neyin kafası yahu belhanda vasat oğlu vasat bir adam arada gazla çalışır o kadar Galatasaray orta sahasında ancak yedek olacak adamın ilk 11 de sürekli oynaması kabul edilemez

Sneijder'in 9-10 ay boyunca gol ve asist üretemediği dönemleri de biliyoruz. Hani şu ligi önce dördüncü daha sonra da altıncı bitirdiğimiz sezonlar.

Abi bunların yüzünden Belhandacı olacağım. Sneijder vurunca resital Belhanda vurunca şut tekniği yok.

Belhanda'yı pek sevdiğim söylenemez ama Sneijder meselesinden kaynaklı nefreti de kabul edecek değilim adama karşı.

Bir takımın ofansif orta sahası daha çok sorumluluk almalı. Daha çok kazandırmalı. Bu adam cidden düz bir adam, öyle aman aman bir yeteneği üst düzeyde değil. Buna rağmen oyundan da kopmalar yaşayınca hiç çekilir hale gelmiyor. Yine kanser edecek bu sene taraftarı. Bence takımdan gitse hem kendisi hem kulüp adına olumlu olur.

Yallah belhanda yallah
On numaraların yüz karası yallah
Uslanmıyorsunda artık bıktım senden yallah
Nerede hagi snejder nerede sen haydi yallah
Evli evine köylü köyüne yallah
Seni istemiyoruz artık yüzsüz herif yallah

Başıma top gelse uzaydan önce senden bilirim
Evde senin yüzünden televizyon kırdığımı bir ben bilirim
Leyla gibi dolaşıyorsun sahada bak adam ol belhanda
Hayalarını tekmelerim bak akıllı ol belhanda
Ağzıma geleni söylüyorum sana annemden dayak yiyorum
Neden beni günaha sokuyorsun bak şimdi sövemiyorum sana
Deliliğinden bıktık artık defolmanı istiyoruz
Arabistanda seni istiyor yallah belhanda

Hahaha belhandayı snejderden daha iyi gören mi dersin belhanda snejderden daha komple diyenmi dersin belhanda günümüz futboluna uyuyor snejder uymuyor diyenmi dersin snejderi takımın rezalet olduğu zamanlar gol atamamakla gömenmi dersin abi bu neyin kafası yahu belhanda vasat oğlu vasat bir adam arada gazla çalışır o kadar Galatasaray orta sahasında ancak yedek olacak adamın ilk 11 de sürekli oynaması kabul edilemez
Sneijder son 1-2 senesinde net sekilde belhanda'dan daha kotuydu.pas opsiyonlarini ve sut acisini kapatiyolardi süt dokmus kediye donuyodu.topla dripling 0 adam eksiltme 0 idi..

Yallah belhanda yallah
On numaraların yüz karası yallah
Uslanmıyorsunda artık bıktım senden yallah
Nerede hagi snejder nerede sen haydi yallah
Evli evine köylü köyüne yallah
Seni istemiyoruz artık yüzsüz herif yallah

Başıma top gelse uzaydan önce senden bilirim
Evde senin yüzünden televizyon kırdığımı bir ben bilirim
Leyla gibi dolaşıyorsun sahada bak adam ol belhanda
Hayalarını tekmelerim bak akıllı ol belhanda
Ağzıma geleni söylüyorum sana annemden dayak yiyorum
Neden beni günaha sokuyorsun bak şimdi sövemiyorum sana
Deliliğinden bıktık artık defolmanı istiyoruz
Arabistanda seni istiyor yallah belhanda

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Neyi ima etmek istiyorsun renktaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt