#11 Hasan Şaş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör

Hasan hocam sizide geçmeyelim bu takıma motivasyon aşılayamıyormusunuz sizlere güveniyoruz sonuna kadar ama noldu bunlara alayında bir durgunluk mevcut..

946daeb5656f7502d2ccc53e5ebeb049_k.jpg

27a1ace16443445e156f8fb51f180144_k.jpg

fc098793108aab596db4dc7a97d1e93d_k.jpg

Sevinmekten başka bi işe yarıyor mu çok merak ediyorum cidden :D Sevinsin tabi de ne bileyim, acaba hiç Fatih Hoca'ya gidip "hoca şurada yanlış yapıyosun" diyo mudur? Aynı şey Ümit için de geçerli.

Sevinmekten başka bi işe yarıyor mu çok merak ediyorum cidden :D Sevinsin tabi de ne bileyim, acaba hiç Fatih Hoca'ya gidip "hoca şurada yanlış yapıyosun" diyo mudur? Aynı şey Ümit için de geçerli.

Hoca şurda yanlış yapıyorsun diyebilme şansı var mı sence :D Hele dünkü gibi Fatih hoca sinirden kızarmış bir haldeyken :D Ya tribünlere kadar kovalar... Yada sallar kalemi kağıdı al sen yap çok biliyorsan der :D

Yalnız şu resimler çok duygulandırdı beni 2000'in kahramanları ve 2012'nin kahramanları bir arada :)

Hoca şurda yanlış yapıyorsun diyebilme şansı var mı sence :D Hele dünkü gibi Fatih hoca sinirden kızarmış bir haldeyken :D Ya tribünlere kadar kovalar... Yada sallar kalemi kağıdı al sen yap çok biliyorsan der :D

Yalnız şu resimler çok duygulandırdı beni 2000'in kahramanları ve 2012'nin kahramanları bir arada :)

:D Orası da var tabi. Her an kafaya şişe yeme tehlikesi var :D

Aynen keşke hepsi olsa Bülent, Hakan, Arif hatta Hagi... Efsane olurdu :bid:

Onların asıl işi Terim ile futbolcular arasındaki iletişimi sağlamak (Bazı durumlarda)

Bir de Terim'in egosunu tatmin etmek :D

Hoca gstv de konuşmalarında bana çok yardımcı oluyorlar ve gerekli yerlerde benı yönlendiriyorlar dedi. Bence söylüyorlardır gördüklerini yada düşüncelerini.

Fatih hoca bukadar sacmalarken yardimci antrenörlerde bir laf etmezmi buna arkadas. transfer edilen adamlara laf edecek adamlar sizsiniz Ümit Dava ile birlikte sen.

Fatih hocanın cezasından dolayı basın toplantısına katılamamasından dolayı Hasan Şaş katılıyor.

''Normalde benim olmamam lazımdı bur da ama Fatih hoca cezalı olduğu için ben burdayım. Türkiye'de kimler ne ceza almazken hocamız bugün basın toplantısına bile katılamıyor onun için bu bir futbol ayıbıdır futbola ayıp yapılan yerde de benim futbol konuşmam benim için ayıptır.''

Ve bunları söylüyor hala dün gibi kulağımda söyledikleri.

Ayıp yapanlara,şerefsizlik yapanlara, koymanın vakti geldi.

Hocamıza ve ekibine güveniyoruz. Gösterelim gücümüzü. :ayatollah:

Fatih hocanın cezasından dolayı basın toplantısına katılamamasından dolayı Hasan Şaş katılıyor.

''Normalde benim olmamam lazımdı bur da ama Fatih hoca cezalı olduğu için ben burdayım. Türkiye'de kimler ne ceza almazken hocamız bugün basın toplantısına bile katılamıyor onun için bu bir futbol ayıbıdır futbola ayıp yapılan yerde de benim futbol konuşmam benim için ayıptır.''

Ve bunları söylüyor hala dün gibi kulağımda söyledikleri.

Ayıp yapanlara,şerefsizlik yapanlara, koymanın vakti geldi.

Hocamıza ve ekibine güveniyoruz. Gösterelim gücümüzü. :ayatollah:

adam ne desin futbol konuşucak halimi var ortada futbol yok

ümit hocadan daha iyi olmadığı kesin. bir kere ümit hoca oyunu iyi süzüyor, hasan hoca ise hakemler ile uğraşmaktan maçı takip edemiyor. oyuncu tercihlerinde de ümit hocanın gözle görülür bir artısı var bence. yine de,

fatih terimden dolayı hasan hocaya da güveniyorum ama iyi hoca değil

ümit hocadan daha iyi olmadığı kesin. bir kere ümit hoca oyunu iyi süzüyor, hasan hoca ise hakemler ile uğraşmaktan maçı takip edemiyor. oyuncu tercihlerinde de ümit hocanın gözle görülür bir artısı var bence. yine de,

fatih terimden dolayı hasan hocaya da güveniyorum ama iyi hoca değil

Oyuncu tercihlerini nerden biliyosun olm yaptıklarının hepsi Terim'in dediği şeyler zaten kafalarına göre bir şey yapmadılar ki.

Üst Alt