#11 Hasan Şaş - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör

Hasan Şaş'ım, Hasan Şaş'ım. :ayatollah:

BFMOKz9CUAAN9iH.jpg:large

Gol sevinçlerinde, geçen seneki performansını aratıyor, daha iyi sevinmeli, kondisyonsuz. :D

Fatih hoca tamam ama, artık Hasan hocanın da kendine gelmesi lazım. Futbolcu gibi davranıyor. Daha ağır olmalı ve soğukkanlılığını korumalı. Yani ben Hasan ve Ümit hocayı ileride Galatasaray teknik direktörü olabileceği umudunu taşıyorum. Ama yaptıkları son derece amatörce..

Bana göre ne Ümit ne de Hasan Hoca, bir Terim olamayacaklar. Antep maçında ki kararları çok kötüydü. Hamit'e nasıl dayandılar anlamak güç. Daha pek çok şey var, söyleyecek çok kötü sözler var ama klübe yaptıkları hizmetler yüzünden susuyorum.

Bana göre ne Ümit ne de Hasan Hoca, bir Terim olamayacaklar. Antep maçında ki kararları çok kötüydü. Hamit'e nasıl dayandılar anlamak güç. Daha pek çok şey var, söyleyecek çok kötü sözler var ama klübe yaptıkları hizmetler yüzünden susuyorum.

hamite ft de dayaniyor 90 dk

ft yokken 3te 3 yola devam

Takımda abi olmadığından bu amaçla getirildiler zaten, kimse bu adamlar td olmasını beklemiyor.

Bir halt olmayacakları geçen yılki Bjk maçında Terim yokken 2 0 lık maçı zehir gibi değişikliklerle verecek konuma getirmelerinden belliydi

takımı hasan ve ümitinmi yönettiğni sanıyorsun terim an ve an talimat vermiştir kulübeye

Üst Alt