#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu çocuk için taylan ile benzer stilde olduğu söylenmişti
öyle görünüyor
rakiple mücadeleye girip top çalacak bir adam değil

o yüzden düzgün bir orta saha kurabilmek için arkada assunçao olacaksa merkeze mücadeleci adam/adamlar lazım

İnsanda biraz gurur onur utanma ar namus olur
İnsan hayatını onuru için yaşar
Bu adamı Galatasaray a futbolcu diye alanlar iki yakaniz bir araya gelmesin
Hamza Hamzaoğlu nun antreman tempomuzu artırsın diye aldirdigi jem karacan neyse bu da o.
Transfer in son gününde yapılan transfere bak kız takımında yedek kalır bu çelimsiz A takıma alınmış.
Galatasaray i onursuz yöneten hoca başkan yönetici Allah'ın gazabına ugrarsiniz inşallah.
Bu kadar göze parmak transferi yapılmaz doymaz oburlar

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rakipten top kapma ihtimali bile çok düşük bakın kapma demiyorum ihtimalinden bahsediyorum. Top ayağında iken fena değil iyi top dağıtır ama yaramıza merhem olmayacak gibi.

Ama bir açık kapı bırakıp Marcao'lu takımda görmek isterim kendisini. Geriden muntazam bir çıkışta sivrilebilir ama bu top rakipte iken olan eksikliğini kapatmaz.

Berkan ve cicaldao ile daha iyi olabilir. Taylan'la yan yana oynayamaz ikisi de aynı tarz adamlar. Berkan ce cicaldao'nun vereceği savunma desteğiyle orta sahayı daha iyi organize eder.

Begendim. Zaman zaman Fernando gibi stoperlerin arasina gecince geriden topla daha rahat ciktik. Rakip onde pres yaptiginda Taylan ile 1. bolgeden 2. bolgeye topla cikislarimizda sorunlar yasiyoruz, Assuncao bu sorunu cozebilir. Dinlendirilen ve sakatlanan oyuncular dondukten sonra onlar ile baska bir seviyeye cikabilir. Defansif ozelliklerini gorebilmek icin bir kac mac daha izlemek lazim.

6 numara değil, derin oyun kurucu. Değerlendirme ona göre yapılırsa daha iyi olur.
Bu adam topçu değil bizim altyapıda bundan daha iyi 10 tane oyuncu çıkar yabancı olunca yok derin oyunkurucu yok 6 numara
bu adamdan daha iyi 2.ligte bile tonla oyuncu var yazık güzelim taraftarımıza vasata alıştırıldık tam bir anadolu takımı olduk artık
Taylan Berkan Kerem Halil Ömer Oğulcan müthiş bir kadromuz var şu kadroyu Klopa Guardiolaya ver üçüncü hafta kaçar gider
Cacaldau da Nelsonda Morutanda Galatasaray seviyesinde oyuncu değiller alınan tüm adamlar büyük takım oyuncusu değil
bu kadar net senin mesajını alıntaladım diye sana bir lafım yok yanlış anlama Terimin bıraktığı enkaz temizle temizle bitmez
10 adam gönder 10 adam al anca takım düzelir

Yeteneğinden bağımsız konuşuyorum bu fizikle gerçekten zor bizim ligde tutunması bilhassa oynadığı mevki büyük sıkıntı..
İlk maçından adamı elbet gomemeyiz ama luis gustavo josef gibi adamlar bizim ligde çok daha elzem oluyor...
Taylan yerine her türlü Gustavo oynamalı bu arada artık taylana tahammülüm kalmadı..

Bizdeki sıkıntı bu zaten bu adam tam 6 değil taylan tam 6 değil ama 8 de değil.. aytac 8 değil 6 değil 7,5 .. berkan aslında 6 8 karışımı .. hay ebenisinin bilmem neyi yaaa… 10 tane orta saha var bir tanesi kesici değil işte arkadaş 3 yıldır en büyük sorunumuzu halen çözemiyoruz lanet olsun allah belasını versin artık..

Üst Alt