#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

Cok hasta R.Madrid taraftari bir kuzenim var .Jose Rodriguez icin cok olumlu konusmustu gecen konustugumuzda .Türkiye ligi icin müthis bir transfer diyordu .Sanki hakli cikacak gibi

Potansiyelli birine benziyor

inş. melo etkisi yapar melo da geldiğinde ilk hazırlık maçıydı statdan izlemiştim bugun de stattdaydım jose rodriguezinde ilk hazırlık maçı bence çok iyi toplar kesti inş. iyi olacak

11811386_998560423535986_2682674729377467826_n.jpg

Cok klas oyuncu ama sanssizligi asil performansini Selcuk un yerinde gosteriyor olmasi.

Dahi Hamza Selcuk u kesemeyecegi icin farkli mevkilerde deneyip yazik edecektir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

O zaman sen+futbol=0

Kendini tanımlamışsın burada.

Jose orta saha dışında nerede oynarsa oynasın çöp dersin. Ön liberoda oynarsa muht söversin zaten. Oynayacağı ve verimli olacağı tek yer Selçuk'un pozisyonu. Bunu hemen hemen bütün maçlarını izlemiş biri olarak söylüyorum.

Ayrıca öyle yıldız falan olacak bir oyuncu da değil. Standart bir oyuncu. Yeterli potansiyel görülseydi eğer, City'in enesi belçikaya kiraladığı gibi, Joseyi de Real Belçikaya verirdi. (Pilot lig Belçika çünkü)

Kendini tanımlamışsın burada.

Jose orta saha dışında nerede oynarsa oynasın çöp dersin. Ön liberoda oynarsa muht söversin zaten. Oynayacağı ve verimli olacağı tek yer Selçuk'un pozisyonu. Bunu hemen hemen bütün maçlarını izlemiş biri olarak söylüyorum.

Ayrıca öyle yıldız falan olacak bir oyuncu da değil. Standart bir oyuncu. Yeterli potansiyel görülseydi eğer, City'in enesi belçikaya kiraladığı gibi, Joseyi de Real Belçikaya verirdi. (Pilot lig Belçika çünkü)
izlediğin gibi kalmayacak,gelişim gösterecek bence.

Defansif müdahaleleri nasıldı ? Paslarını biliyoruz zaten İspanyol orta sahalar genelde iyi pasör olur

dediğin gibi pasları kaliteliydi. Yani nereye atacağını biliyor eveleyip gevelemiyor.

Ama sorunu yanıtlamak bence yanıltıcı olur.
Az süre aldı, komple yedek oyuncularla oynadı ve inter baya kötü oynadı( onlarda baya yedek ağırlıklıydı jose girdiği anlarda) .

Pek iş düşmedi kısacası, bekleyelim görelim.

Üst Alt