#14 Martin Linnes - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ortada durup dururken mağduriyet yaratma çabaları komik

Parasını alıyor mu ? Alıyor

Kadro tercihi sadece ve sadece hocayı ilgilendirir.Beğenmiyorsa gider başka takıma

Oynasa, sallanan isimlerden biri olurdu. Şu an oynayıp da ulan helal olsun dediğimiz kim var Nzonziyi saymazsak o yüzden artık yıllardır aynı hataları yapan oyuncuları saymazsak, tek tek oyunculara anlam yüklemek yersiz. Sorunun nerede olduğu çok açık.

Japondan iyi diyenler neyin kafasini yasiyor anlamiyorum Nagatoma gibi bi adam olmasa defansta suanda berabere kaldigimiz maclarda bile yenilirdik ki gecen hafta gorduk Omer oraya gecti ne kadar zorlandik .

Martin Linnes: "Kadro dışı kalmak beklemediğim bir durumdu. Transferin son gününde bir anda dışarıda kaldım ve herhangi bir kulüp bulamadım. Şu an her günüm ocak ayında neler olacağını düşünmekle geçiyor"

031020191652407002109_2.jpg

Sağda solda hatta orta sahada oynayabilen dinamik ve disiplinli ve belli bir seviyenin altına düşmeyen bir adamı kadro dışı bırakmak anca bizim teknik ekibe yakışırdı zaten.

Üst Alt