#14 Martin Linnes - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano ve Nagatomo gibi iki futbol emeklisini bir norvecliye tercih eden hocamiz maalesef tarihe gecmistir. Hata yapacaksa Linnes yapsin kardesim. En azindan ayagindan (!) geleni yapiyordu. Mariano'nun eli adamlarin sirtina saplak atmakla mesgulken Linnes'e laf etmek mantiksiz.
net kirmiziydi marianonun hareketi, bana o an uefa finali hagi vs adams hatirlatti, bana göre basli basina ihanettir bunun adi, sen kimsin be adam okadar para veriyo sana bu kulüp bunu yapmaya hakkin yok!! hakem belki cezalandirmadi ama yönetim fena bir sekilde kulagini cekmeli!

Macta sürekli el kol hareketi yapip duruyor. Önümde oynayan kel bana destek vermiyor demedigi gibi gidip rakibe ne diye vuruyorsun arkadas. Hocanin takim üzerinde hic bir otoritesi yok gibi görünüyor. Fatih hocayi ciddiye alan yok.
az önce yazima ekledigim gibi, hakemler cezalandirmiyorsa yönetim teknik heyet bu disiplinsizliklere son vermeli, dingonun ahiri degil burasi! keza hocada cenesini tutsun isine baksin, be adam ölürmüydük emre moru 60da sahaya sürseydik cokmu sey kaybederdik selcuk yerine ömerle baslasak?

az önce yazima ekledigim gibi, hakemler cezalandirmiyorsa yönetim teknik heyet bu disiplinsizliklere son vermeli, dingonun ahiri degil burasi! keza hocada cenesini tutsun isine baksin, be adam ölürmüydük emre moru 60da sahaya sürseydik cokmu sey kaybederdik selcuk yerine ömerle baslasak?
bozuk midesiyle oynayan seri saglam selcuk ve maskeli beslerden gelmis belhandadan her türlü iyidir.. kadro secimi zaten facia. feg belhanda babelli hücum hatti bir sey yapamaz bu ligde.

Macta sürekli el kol hareketi yapip duruyor. Önümde oynayan kel bana destek vermiyor demedigi gibi gidip rakibe ne diye vuruyorsun arkadas. Hocanin takim üzerinde hic bir otoritesi yok gibi görünüyor. Fatih hocayi ciddiye alan yok.

Bu çok net zaten. 2000 kadrosu üzerinde ki hakimiyetinin zerresi yoktur şu takım üzerinde. Ama niyeyse taraftar Fatih hoca aşağı Fatih hoca yukarı, hikaye yaratma işini iyi başarıyor hocam.

Ulan ne ahın varmış sadece Terim'e olacaktı o bize de yansıdı.Terime bakıp gülüyordur şuan tvde.Hakkını yiyen Terim beter oluyor da biz de oluyoruz o ne olacak.

Adam adam top sürer akıllı pas verir ceza sahasına dalar pozisyon yaratır penaltı alırdı...kötü tarafı sahada silik duruşu fizik olarak zayıf oluşuydu ama hiç önemi yokmuş bunlartın top süren beke hasret kaldık paslaşıp çıkabilen ceza sahasına dalan adam arıyo gözler

EIOx7u-WsAIrB9B

Üst Alt