#14 Martin Linnes - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EJ48N_NXYAEcfB7

Linnes hocamıza ahım var diyerek bakarken

6 aydır maça çıkmıyor adam. Birden nasıl monte edilecek sağ beke bilmiyorum. Umarım devre arası bol hazırlık maçı yaparız da maç eksikliğini tamamlar. Zaten öyle kaliteli, fark yaratan bir oyuncu değil. Vasat bir oyuncu ancak yine de Mariano dededen iyi oynayacaktır diye düşünüyorum.

bu baltazar mi kurtaracak bizi birazda guleyim. hocaefendinin marianodan vazgececegini sanmam sonucta herif kalite.
mariano ve nagatomo ZIRTOLARI sezon öncesi birbirilerine kalite yok diyip duruyorlardi. muhtemelen idmanda bir tane isabetli orta yapamadiklarindan olsa gerek. ligin ilk devresi bitti bu iki hirbin yerine eli ayagi düzgün 2 bek olsa rahat 6-7 puan fazlamiz vardi.

mariano ve nagatomo ZIRTOLARI sezon öncesi birbirilerine kalite yok diyip duruyorlardi. muhtemelen idmanda bir tane isabetli orta yapamadiklarindan olsa gerek. ligin ilk devresi bitti bu iki hirbin yerine eli ayagi düzgün 2 bek olsa rahat 6-7 puan fazlamiz vardi.

la ne alaka be lines ne zaman sag bekte duzgun oynamis onun da ortalari beter defansi da ama solda oynasa japondan biraz daha iyi olabilirdi belki

Hayriye katılıyorum. Bu adam sağ bek oynadığı maçlarda hiç de iyi değildi. Herkes kendisini kurtarıcı mesih olarak görüyor ama ikinci yarı en çok eleştirilen isimlerden biri olacak bunu mu bekledik diye. Ha şu anki Mariano'dan bir tık iyi olacaktır orası da normal.

Saracchinin sag bek versiyonunu alip Linnesi solda oynatmak belki daha mantikli olurdu. Zaten kendisi ve Henry gayet iyi ikili sayilirdi gecen sezon.

lines solda dengeliyici bek oynadıgından daha iyi oynamadı yaw hiç bir yerde biraz özlem sanrm yumuşatmış mentalitesiz renktdaşlarmzı

Taraftarin Linnes'e kurtarici olarak baktigini dusunmuyorum. Fark yaratan oyuncu degil ama hizi ve temposu ile takima faydali olacaktir.

Üst Alt